از سرگیری پروازهای خطوط هوایی کی ال ام (KLM) به تهران

هواپیمایی کی ال ام از ۲ آبان، هفته ای چهار پرواز از فرودگاهSchiphol  آمستردام به فرودگاه بین المللی امام خمینی برقرار می کند.  پروازها توسط هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۲۰۰، با طراحی داخلی کاملا جدید و تأیید شده توسط کشور هلند انجام خواهد شد.

  • کی ال ام نیاز مسافران را با ارائه ۳۱۶ صندلی در هر پرواز و در سه کلاس پرواز بر آورده خواهد کرد. ۳۴ صندلی در Business Class، ۴۰ صندلی در Economy Comfort  و ۲۴۲ صندلی در Economy Class.
  • ایران از غنای فرهنگی قابل توجهی برخوردار است که شامل تلفیقی از عناصر باستانی و مدرن می باشد. همچنین ۲۱ مکان باستانی و تاریخی ایران به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است. از این رو پروازهای کی ال ام اطلاعات و فرصت های گردشگری را در اختیار مسافران قرار می دهد.
  • AIRFRANCE نیز پروازهای به مقصد تهران از فرودگاه شارل دوگل فرانسه را از تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ از سر گرفته است.
  • کارمندان دفتر AIRFRANCE KLM در فرودگاه بین المللی امام خمینی آماده ارائه خدمات به زبان های فارسی و انگلیسی به مسافران پروازهای ورودی و خروجی می باشند.
هواپیمایی KLM

برنامه پروازها (به وقت محلی)

  • KL433: یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه : پرواز از فرودگاه Schiphol آمستردام در ساعت ۱۷:۴۰، فرود در فرودگاه بین المللی امام خمینی در ساعت ۱:۲۰ بامداد روز بعد
  • KL434: شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه: پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران در ساعت ۳:۲۰، فرود در فرودگاه Schiphol آمستردام در ساعت ۶:۴۵
زمان پروازها

از بازگشت به ایران خشنودیم

با آغاز پروازهای روزانه شرکت هواپیمایی AIRFRANCE KLM در سال ۲۰۱۶ میلادی، ایران به شبکه خطوط هوائی جهانی این شرکت متصل شد. طرح پیشنهادی خطوط هواپیمایی کی ال ام برای همکاری دوباره و بازگشایی پروازهای این شرکت میان تهران و آمستردام تنها با پشتیبانی و حمایت مقامات ایرانی امکان پذیر گشت. سابقه فعالیت خطوط هوایی کی ال ام در ایران به  ۶۸سال پیش باز میگردد هنگامی که کی ال ام برای نخستین بار در سال ۱۳۲۷ در آسمان ایران پرواز کرد. نخستین پرواز به مناسبت افتتاحیه بازگشایی همکاری میان تهران و آمستردام در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۵ در تهران به زمین نشست. تهران به عنوان چهاردهمین مقصد در سال ۲۰۱۶ به خطوط هوایی کی ال ام اضافه شد.

از بازگشت به ایران خوشحالیم

 ECONOMY

در کلاس معمولی Economy)) پرواز هواپیمایی کی ال ام تجربه مسافرتی عالی با آسایش و راحتی بیشتر خواهید داشت چرا که فاصله هر صندلی با صندلی عقب از استاندارد بیشتری برخوردار است. از ویژگی های این کلاس می توان به فضای بیشتر برای جا پا، بیش از ۱۲۰۰ ساعت برنامه های سرگرم کننده با صفحه لمسی و تکیه گاه پیشرفته برای گردن (با طراحی ارگونومی) نام برد.

ECONOMY COMFORT

صندلی های کلاس معمولی کامفورت Economy Comfort)) در همان کابین کلاس معمولی قرار گرفته اند با این تفاوت که وجود ۱۰ سانتیمتر فضای بیشتر میان دو صندلی امکان عقب رفتن پشتی صندلی را تا دو برابر افزایش داده است. همچنین مسافران کلاس پروازی معمولی کامفورت از اولویت در پیاده شدن از هواپیما برخوردار هستند.

WORLD BUSINESS CLASS: به منزل خودتان خوش آمدید

کابین کلاس بیزنس Business Class)) خطوط هوایی کی ال ام، سطح جدیدی از راحتی و آسایش را به مسافران ارائه می دهد. صندلی ها به طور کامل (۱۸۰ درجه) باز می شوند و به صورت تخت مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در فضای خصوصی صندلی، صفحه نمایشی در کنار فضای مخصوص نگهداری وسایل شخصی تعبیه شده است که به عنوان یکی از مزایای بیشمار این کلاس، می توان نام برد.

ECONOMY
ECONOMY COMFORT
WORLD BUSINESS CLASS

SKYTEAM یک گروه جهانی قدرتمند:

گروه ایرفرانس-کی ال ام عضو گروه جهانی SKYTEAM است که بیش از ۲۰ شرکت هواپیمایی از اعضای آن هستند. اعضای این گروه پروازهای هماهنگی را در شبکه پهناور بین المللی ارائه می دهند. سالانه در جهان اعضای گروه SKYTEAM جا به جایی ۶۱۲ میلیون مسافر را توسط بیش از ۱۶۲۷۰ پرواز روزانه به ۱۰۵۷ مقصد گوناگون در ۱۷۹ کشور بر عهده دارند. مسافران کثیرالسفر SKYTEAM در طول سفرهایشان می توانند در ۶۳۶ سالن ویژه فرودگاهی استراحت داشته باشند. همچنین مسافران ویژه SKYTEAM می توانند به خدمات ویژه ای مانند خدمات پذیرش (Check in)، حمل بار و کنترل گذرنامه سریع و آسانتر دسترسی داشته باشند.

SKYTEAMیک گروه جهانی قدرتمند :

SKYPRIORITY: مزیت های منحصر به فرد از پذیرش مسافر تا تحویل بار

SKYPRIORITY مزایای منحصربه فرد SKYTEAM را برای ۲۰ عضو گروه فراهم می کند تا تجربه سفری یکپارچه و رضایت بخش برای مسافران کلاس درجه یک (First Class)، کلاس بیزنس، کلاس معمولی پریمیوم (Premium Economy)  و مسافران ویژه این گروه به ارمغان آورد. لوگوی ویژه اسکای پرایوریتی بر روی کارت ورود به هواپیما و در تمام علامت ها و تابلوهای موجود در فرودگاه به آسانی قابل تشخیص می باشد. اسکای پرایوریتی به مسافران واجد شرایط خدمات پذیرش سریع و آسان، ارجحیت دسترسی به کنترل امنیتی، ترخیص بار از گمرک و سوارشدن به هواپیما را ارائه می دهد.

SKYPRIORITY

Flying Blue: یکی از برجسته ترین برنامه های مشتریان وفادار در اروپا

Flying Blue یا همان برنامه مسافران دائم ایرفرانس-کی ال ام ۲۰ میلیون عضو دارد. با هر پرواز این مسافر به نسبت فاصله پروازی امتیاز کسب می نماید و با افزایش امتیاز می تواند از مزایایی همچون پروازهای بیشتر اما ارزانتر، اجاره اتوموبیل و دیگر مزایا هنگام مسافرت برخوردار شود.

Flying Blue

Flying Blue Petroleum

این خدمات، ویژه مسافران وفادار گروه ایرفرانس-کی ال ام در صنعت نفت و گاز
می باشد. ۸۰،۰۰۰ هزار عضو این برنامه از مزایایی چون استفاده از بیش از ۱۰۰ مسیر جهانی صنعت نفت و گاز با شرایط ویژه و خدمات مربوط به عضویت در باشگاه بهره مند می

Flying Blue Petroleum

برقراری ارتباط جهان با تهران از طریق فرودگاه Schiphol آمستردام

به لطف طراحی منحصر به فرد فرودگاه Schiphol آمستردام، مشتریان شرکت کی ال ام می توانند به راحتی از تهران به آمستردام و دیگر نقاط جهانه سفر کنند. در مجموعه در سال ۲۰۱۶ گروه ایرافرانس – کی ال ام سفر به ۳۲۰ مقصد گوناگون در ۱۱۴ کشور در سرتاسر جهان را از دو فرودگاه Schiphol  آمستردام و Chales de Gaulle پاریس ارائه می دهد.

فرودگاه آمستردام

تهران را کشف کنید

برای کشف تهران، آزادانه در خیابان ولیعصر تهران، شاهراه اصلی شهر و مراکز تجاری به طول ۱۸ کیلومتر حرکت کنید. در شمال شهر منزلگاه های مسکونی در کوهپایه های البرز آرمیده اند. این منطقه مورد علاقه اسکی بازهاست. کمی به سمت جنوب، مرکز شه ، با شوق و حرارت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دائم در جوش و خروش است. در بازار بسیار بزرگ تهران می توانید فرش و دیگر مصنوعات دست ساز از سراسر ایران را بیابید.
کمی پایین تر در منطقه ای شلوغ تر، هوای گرم و خشک یادآور حضور نزدیک کویر است. کمی دورتر در جنوب در منطقه صنعتی میتوانید صنایع خودروسازی، وسایل برقی، پارچه بافی وکارخانجات تولید شکر تهران را مشاهده کنید ، صنایعی که باعث رشد تهران می شوند.

 تهران را کشف کنید

دفتر ایرفرانس-کی ال ام در تهران

در ابتدای بهار ۱۳۹۵ گروه ایرفرانس-کی ال ام دفتر فروش خود را برای مشتریانش در تهران راه اندازی کرد. این دفتر در خیابان کاج آبادی، خیابان ولیعصر به شماره پلاک ۱۱۴ طبقه اول واقع شده است. کارکنان این مرکز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود از ساعت ۸ بامداد تا ۴:۳۰ بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه، و از ساعت ۸ بامداد تا ۲:۳۰ بعد از ظهر پنجشنبه ها می باشند. مسافران شرکت کی ال ام پس از رزرو بلیط از مزایای سرویس KL Connect بهره مند خواهند شد. KL Connect یک سرویس رایگان و بدون نیاز به ثبت نام می باشد که اطلاعات کامل را در رابطه با هر گونه تغییر احتمالی در جریان سفر به اطلاع مسافر می رساند.

دفتر ایرفرانس-کی ال ام در تهران
«صندلی ایستاده هواپیما»، ابتکاری جدید برای سفر هوایی ارزان!
«صندلی ایستاده هواپیما»، ابتکاری جدید برای سفر هوایی ارزان!
چطور یک فیل ۵ تنی را با هواپیما جابه جا می کنند؟
چطور یک فیل ۵ تنی را با هواپیما جابه جا می کنند؟
معرفی کم سر و صداترین هواپیمای مسافربری جهان، هواپیما BAe
معرفی کم سر و صداترین هواپیمای مسافربری جهان، هواپیما BAe
با بزرگ ترین هواپیماهای مسافربری جهان آشنا شوید
با بزرگ ترین هواپیماهای مسافربری جهان آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code