افتتاح طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق دنیا در ایالت زاکسن آنهالت در منطقه ی راپبوده تال (Rappbodetal) در آلمان افتتاح شد. مراحل ساخت این طولانی ترین پل معلق جهان دیروز (یکشنبه) به پایان رسید و افتتاح شد. این پل می تواند باعث بهبود صنعت گردشگری و جذب توریست های بیشتر برای این کشور اروپایی شود. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

طولانی ترین پل معلق جهان
مطالب مرتبط:
سفر یک زن به دور دنیا با موتور سیکلت
رتبه اول گردشگری دنیا به اسپانیا رسید

طولاتی ترین پل معلق دنیا، دیروز در کشور آلمان و در ایالت زاکسن آنهالت، مراحل ساخت خود را تمام کرد و افتتاح شد. طول این پل ۴۴۰ متر اعلام شده است که با هزینه ی ۴۰۰ هزار یورو و در مدت ۱۰ ماه ساخته شده است. عرض این پل هم یک متر و بیست سانتیمتر است.

پل معلق در آلمان
طولانی ترین پل معلق دنیا

قبل از این در کشور روسیه و شهر مشهور سوچی، پل معلقی با نام «تیتان آر تی» ساخته شده بود که با ۴۳۹ متر طول، به عنوان طولانی ترین پل معلق دنیا شناخته می شد اما ظاهرا این پل توانسته رکورد آن را بشکند. علاوه بر این، پل دیگری قبلا در کشور چین و روی دره ژانگ ژیلچی ساخته شده بود که ۴۲۶ متر طول دارد و پلی شیشه ای در ارتفاع ۳۰۰ متری از سطح زمین و با ۶ متر عرض است.

یکی دیگر از طولانی ترین پل های معلق دنیا در آلمان، پل گایرلای در ایالت رایلند فالس است که در ارتفاع ۱۰۰ متری از سطح زمین شاخته شده است و ۳۶۰ متر طول دارد. این پل هم با هزینه ی یک میلیون و ۱۴۰ هزار یورویی ساخته شد و می توان بطور رایگان از آن بازدید کرد.

پل معلق آلمان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد