سفر یک زن به دور دنیا با موتور سیکلت

زنی که به دور دنیا با موتورسیکلت سفر می کند

در جدیدترین سوژه های خبری رسانه های دنیا، زنی دیده می شود که قصد دارد سفر به دور دنیا را تنها با یک موتور سیکلت انجام دهد. این خانم که اهل آلاسکا است می خواهد این کار را با یک موتور سیکلت و به تنهایی انجام دهد. در ادامه با این خبر جالب همراه الی گشت باشید:

مطالب مرتبط:
رتبه اول گردشگری دنیا به اسپانیا رسید
ساخت جزیره مصنوعی جدید در دبی

سفر به دور دنیا با موتور
نیکی میسورلی، خانمی ۳۰ ساله و اهل آلاسکا است که در شبکه های اجتماعی لقب «دختر موتور سوار آلاسکا» را دارد. این دختر ماجراجو تصمیم گرفته تا کشورهای مختلف را از نزدیک ببیند و سفر به دور دنیا را تنها با یک موتور سیکلت انجام دهد.
در ابتدا قرار بود این خانم به همراه نامزدش این سفرها را انجام دهد که نامزدش این کار را خطرناک دانست و این خانم هم تصمیم گرفت تا خود به تنهایی این تجربه ی لذت بخش را کسب کند و خطرات آن را به جان بخرد. حالا اولین سفر نیکی میسورلی رقم خورده است و او توانسته با موتور از آلاسکا، به کشور پاناما که کشوری کوچک در آمریکای مرکزی است برود. او تا حالا به ۹ کشور دنیا سفر کرده و برنامه ی بعدی او بعد از گشت و گذار در آمریکا، سفر به اروپا، آسیا و بعد آفریقا است.

سفر به دور دنیا با موتورسیکلت
این خانم در مورد شغل و درآمد و تامین هزینه های سفرش در این باره گفته که مجبور شده تمام وسایل زندگی اش را بفروشد و بصورت پاره وقت کار کند تا بتواند هزینه های زندگی خود را تامین کند.
اما واقعا سفر به دور دنیا با هزینه ی کم چطور محقق می شود؟
شاید برای خیلی ها، بزرگترین مشکل در سفر دور دنیا هزینه ها باشد اما نباید این نکته را نادیده گرفت که اگر کسی قصد انجام کاری را داشته باشد، می تواند آن را محقق کند. برای تامین هزینه های سفر و رساندن آن به حداقل چند راهکار خوب وجود دارد که بکارگیری آنها می تواند خیلی مفید باشد:
-می توان بعضی از وسایل خاص و سبک را به همراه خود برد تا از پرداخت هزینه های اضافی در سفر جلوگیری شود.
– به جای صرف غذا در رستوران، شخص، مواد مورد نیاز را تهیه کرده و خود آشپزی کند.
– تهیه کردن ویزای بلند مدت می تواند خیلی مفید باشد.
– به جای اقامت در هتل می توان از هاستل ها و خوابگاه های اشتراکی استفاده کرد. هاستل ها ارازن هستند و می توانند باعث صرفه جویی زیادی در پول شوند.

الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد
الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد
خاک رنگی جزیره ی هرمز را نخرید!
خاک رنگی جزیره ی هرمز را نخرید!
ناامن‌ترین ابزار ارتباطی دنیای مجازی را بشناسید
ناامن‌ترین ابزار ارتباطی دنیای مجازی را بشناسید
راه اندازی دوچرخه سواری برای گردشگران در تایوان
راه اندازی دوچرخه سواری برای گردشگران در تایوان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code