الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد

اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران امسال مشخص شد

جشنواره وب و موبایل ایران یکی از نمونه های سازنده و مثبت جشنواره های فناوری در ایران است که در آن وبسایت های بسیار مطرحی از سرتاسر ایران شرکت کرده و رقابت می کنند تا برترین آنها مشخص و از آن تقدیر ویژه شود؛ که در رقابت فشرده ی امسال هم الی گشت در شاخه ی گردشگری و سفر توانست برنده ی مسابقه شود. با ما باشید تا از این جشنواره بیشتر بدانید:

جشنواره وب ایران | الی گشت

مطالب مرتبط:
فرانسه اخذ ویزا را برای ایرانیان راحت می کند
الی گشت، برند محبوب مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۵

جشنواره وب ایران یکی از قدیمی ترین جشنواره های حوزه وب و آی تی است که از سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرده است. این جشنواره هر سال با شرکت و رقابت تعداد زیادی از برنامه های موبایل، وبسایت ها و شرکت کننده ها برگزار می شود که در آن ملاک های متفاوت و خاصی برای انتخاب وبسایت برتر در نظر گرفته می شود.
امسال هم این جشنوراه به قوت خودش باقی بود و مثل سالهای قبلی با همان قدرت قبلی برگزار شد و در آن حدود ۱۵۲۵۶ وبسایت شرکت داشتند. اختتامیه جشنواره در تاریخ ۲۸ بهمن برگزار شد و و طبق نظر داوران، شرکت خدمات مسافرتی الی گشت علیرغم رقیبان زیادی که داشت، برنده ی جشنواره ی وب و موبایل ایران در شاخه ی سفر و گردشگری در سال ۱۳۹۵ شد.

کارت های جدید باشگاه مشتریان Tour & Rewards
چرا نوروز ۹۷ به کوش آداسی سفر کنیم؟
چطور یک آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟
معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت
  1. Avatar
    رضا

    تبریک میگم و امیدوارم این روند رو به جلو و پیشرفت را ادامه دهید، من به عنوان یک کاربر از سرعت سایت و بخصوص راحتی در استفاده از امکانات بسیار راضی هستم

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code