امکان گپ و گفت گروهی در فیس بوک میسر شد

فیسبوک

فیس بوک هنوز هم به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان های شبکه های اجتماعی به شمار می رود و کاربران بسیاری به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.

حال به تازگی فیس بوک برای افزایش کاربرد و محبوبیت خود و پس از سرویس تماس صوتی گروهی حالا از مکالمه تصویری گروهی جدید خود رونمایی کرد و اعلام کرد این سرویس بر روی دستگاه ‌های اندرویدی و iOS نیز کاربرد دارد و به یکی از رقبای سرسخت “FaceTime”، “Google Dou” و “Snapchat” تبدیل خواهد شد. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
ناامن‌ترین ابزار ارتباطی دنیای مجازی را بشناسید
اپلیکیشن مسیریاب، راهنمای شما در شهرهای بزرگ

این شبکه اجتماعی به کاربرانش مژده داده که اگر در جشن کریسمس در کنار خانواده نیستید، ویژگی جدید فیس بوک مسنجر که روز دوشنبه رونمایی شد، می ‌تواند این فاصله را برای شما جبران سازد. فیس بوک با اضافه کردن پردرخواست ترین ویژگی به اپلیکیشن مسنجر گفته که این ویژگی سریعا برای دستگاه‌ های اندروید و iOS و ورژن دسکتاپ برای کاربران در سراسر دنیا  قابل استفاده است.

فیس بوک در پستی در روز دوشنبه اعلام کرد: “از آنجایی که حدود ۲۴۵ میلیون نفر هر ماه در سراسر دنیا از مسنجر فیسبوک استفاده می‌کنند، حالا کاربران قادر هستند که چت ‌های گروهی خود را هرجا که باشند، به چت ‌های تصویری تبدیل سازند. شما می ‌توانید حداکثر با ۶ نفر در لحظه صحبت کنید اما در لحظه ۵۰ کاربر در حال گپ زدن هستند که شما می ‌توانید وارد بحث آنها شده و به صورت صوتی یا تصویری در مکالمات حضور یابید.

فیس بوک در ادامه  گفت: ” وقتی بیش از ۶ نفر در چت حضور داشته باشند، تنها تصویر کاربر سخنگوی اصلی برای دیگر کاربران نمایش داده می‌شود.” برای استفاده از این ویژگی جدید، باید از جدیدترین ورژن مسنجر فیس بوک استفاده کنید. برای ایجاد چت ‌های تصویری کافی است که وارد یکی از صفحات چت گروهی شده یا اینکه با ساخت یک صفحه جدید و کلیلک بر روی آیکون ویدیو در گوشه بالای سمت راست صفحه، از این ویژگی استفاده کنید.

ورود گوگل به حوزه گردشگری با معرفی ابزار تراول ترندز
ورود گوگل به حوزه گردشگری با معرفی ابزار تراول ترندز
ری مقصد گردشگری جهان در سال ۲۰۱۹ می شود
ری مقصد گردشگری جهان در سال ۲۰۱۹ می شود
جدیدترین گزارش از وضعیت گوشی های هوشمند در بازار
جدیدترین گزارش از وضعیت گوشی های هوشمند در بازار
ساخت یک ماه مصنوعی برای تامین روشنایی چین
ساخت یک ماه مصنوعی برای تامین روشنایی چین

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code