دبی اولین هتل دنیا با جنگل استوایی را می سازد

اولین هتل دنیا با جنگ استوایی در دبی

همه دبی را شهر «ترین ها» می دانند شهری که به دنبال ساخت جاذبه های منحصربفرد و خاص است و همیشه جاذبه هایی خلاقانه رو می کند. دبی این بار خیال دارد هتلی شگفت آور را به دنیا معرفی کند در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا از این هتل عجیب بیشتر بدانید.

هتل دبی
مطالب مرتبط:
در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!
دبی، دومین مقصد سفر ایرانی ها

دبی می خواهد هتلی خاص با جنگل استوایی بسازد، هتلی که به غیر از جنگل استوایی، ساحل اختصاصی و استخر بزرگ هم دارد. این هتل در کنار خیابان معروف شیخ زاید ساخته می شود و از دو آسمان خراش ۵۳ طبقه تشکیل شده که یکی از آن ها هتل و دیگری آپارتمان است.

هتل جدید دبی

هتل ۴۴۸ اتاق و ۲۸۰ آپارتمان خواهد داشت و امکاناتی مثل سونا، استخر و آبشار بر جذابیت آن اضافه می کند. در این هتل از بابت حمل چمدان هایتان نگرانی نخواهید داشت چون رباتی برای این منظور طراحی شده که خودش زحمت بردن چمدان ها را می کشد!

جنگل استوایی هتل دبی

در این هتل گلخانه ای وجود دارد که با قدم زدن در آن احساس می کنید در جنگل های استوایی هستید، در همین حال بارانی شبیه سازی شده می بارد ولی جالب است که این باران اصلا شما را خیس نمی کند! طبق پیش بینی ها زمان افتتاح این هتل و روبرو شدن دنیا با این شگفتی دبی، سال ۲۰۱۸ است.

معرفی هتل جمیرا رویال رزیدنس دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل شرایتون گرند دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل آرمادا بلوبی دبی | ۴ ستاره
۱۱ حقیقت شوکه کننده از دبی
  1. Avatar
    navid

    اکثر هتل های دبی فول امکانات و عالین و اکثر گردشگران در بهترین هتل هاش اقامت می کنند این هتل هم ساخته بشه حتما گردشگران زیادی رو جذب می کنه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code