در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!

شهربازی های دبی

یکی از بزرگترین خوبی های خرید تور دبی این است که با هر سلیقه و سنی که باشید قطعا از سفر به دبی و بودن در آن لذت خواهید برد. چون دبی شهر سرگرمی ها و تفریحات بی پایان و یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا است. دبی شهر هیجان است شهری که کسی در آن خسته نمی شود. این شهر بهترین شهربازی های خاورمیانه را هم در خود جای داده است که می خواهیم تعدادی از آن ها را به شما معرفی کنیم. با الی گشت همراه شوید:

آی‌ ام ‌جی (IMG)

آی ام جی در واقع یک پارک سرپوشیده ی بسیار وسیع است که وسعت آن به ۲۸ زمین فوتبال در کنار هم می رسد! آی ام جی بخش های مختلفی دارد و بیشتر از ۲۰ وسیله ی بازی بسیار مهیج را در خود جای داده است که یکی از هیجان انگیزترین آن ها ترن هوایی Velociprator است. Velociprator بلندترین و سریع ترین ترن هوایی دبی است است که سرعت دیوانه وار آن فقط در عرض ۵ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر می رسد! اگر که دنبال وسایل تفریحی مهیج هستید باید به این شهربازی بروید.

آی‌ام ‌جی | شهر بازی های دبی

موشن‌ گیت دبی (Motiongate Dubai)

مطالب مرتبط:
دبی، دومین مقصد سفر ایرانی ها
۵ جاذبه دیدنی دبی

اگر دوست دارید تا بیشتر فعالیت های بدنی و ماجراجویانه  داشته باشید تا هیجان باید به موشن گیت که یکی دیگر از شهربازی های دبی است بروید، جایی که در ساخت آن از فیلم ها و انیمیشن های هالیوودی الهام گرفته شده است. موشن گیت دبی از ۵ بخش مختلف تشکیل شده است که ۴ تا از آن ها به استودیوهای بزرگ هالیوود یعنی دریم ورکس، لاینزگیت و کلمبیا پیکچرز اختصاص یافته است. یکی از مهیح ترین بخش های این شهربازی، ترن هوایی Madagascar Mad Pursuit است.

موشن‌ گیت دبی

لگولند دبی

اگر می خواهید سفری خانوادگی با کودک به یکی از شهربازی های دبی داشته باشید باید لگولند را انتخاب کنید که برای کودکان ۱۲ سال به پایین مناسب است. در لگولند دبی ۴۰ وسیله ی تفریحی و حدود ۱۵ هزار قطعه لگو وجود دارد. یکی از بزرگ ترین مزیت های بردن کودکان به این پارک این است که از آن جا که اکثر وسایل آن باید گروهی هدایت شوند، مهارت کار گروهی در بچه ها هم تقویت می شود.

لگولند دبی

پارک بالیوود

به نظر می ر سد دبی تصمیم گرفته تا تمام سینمایی های مشهور جهان را در شهربازی های خود به نمایش بگذارد! پاک بالیوود دبی یک پارک موضوعی است که الهام گرفته شده از بالیوود است و سعی دارد تا فرهنگ شگفت انگیز بالیود را نشان دهد. این پارک موزیکال دارای ۵ رستوران هندی و ۱۶ وسیله ی تفریحی و سینمایی متفاوت است.

پارک بالیوود
معرفی فرودگاه آل مکتوم دبی
پارک آبی آتلانتیس در دبی، نگاهی جدید به هیجان
معروف ترین غذاهای دبی + دستور پخت محرمانه ی آن ها!
مالزی، ترکیه و امارات برترین کشورها در گردشگری رمضان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code