اولین پرواز تای ایرویز در تهران نشست

آغاز فعالیت شرکت تای ایرویز با تهران

اولین پرواز تای ایرویز (شرکت هوایی ملی تایلند) ساعت ۱۹ دیروز دهم مهر ماه در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست. این شرکت پنجاه و ششمین شرکت هوایی بیت المللی است که وارد ایران شده است. شرکت هواپیمایی تای ایرویز با بیش از ۵۰ سال سابقه در سال ۲۰۰۶ عنوان بهترین شرکت هوایی جهان را کسب کرد. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از این فعالیت بدانیم.

هواپیمای شرکت ایرویز

پرین یوپراسرت، مدیر منطقه ای شرکت تای ایرویز در افتتاح این خط هوایی در ایران اعلام کرد:
این شرکت با هواپیمای بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ امروز پروازهای خود را از بانکوک به تایلند آغاز کرد که اکنون چهار پرواز در هفته در این مسیر برقرار شده است و امیدواریم به زودی پروازهای این شرکت به ایران به صورت روزانه انجام شود. وی افزود: برقراری این پرواز آغازی برای توسعه همکاری های اقتصادی بین ایران و تایلند است تا همواره شاهد افزایش پروازها بین دو کشور باشیم. شرکت هوایی تای ایرویز با ۹۴ هواپیمایی ملکی به ۸۰ مسیر بین المللی در جهان پرواز می کند و عمر متوسط ناوگان این شرکت کمتر از ۱۲ سال است. در مرحله اول، پروازهای این شرکت از تایلند به مقصد تهران انجام می شود و در مراحل بعدی پروازها به مشهد و اصفهان در ایران و منطقه پوکت که مرکز گردشگری در تایلند برای خانواده هاست، برقرار می شود.
در حال حاضر شرکت هوایی ماهان در مسیر ایران به تایلند هر هفته ۶ پرواز دارد و با احتساب پروازهای تای ایرویز، شمار پروازهای دو شرکت در مسیر ایران به تایلند و برعکس به ۱۰ پرواز افزایش پیدا می کند.

thai-air
آنچه از تایلند باید بدانید …
آنچه از تایلند باید بدانید …
بهترین دانشگاه های تایلند برای تحصیل
بهترین دانشگاه های تایلند برای تحصیل
جاذبه های دیدنی تایلند (بخش دوم)
جاذبه های دیدنی تایلند (بخش دوم)
این رستوران تایلندی سیزدهمین رستوران برتر دنیا شد
این رستوران تایلندی سیزدهمین رستوران برتر دنیا شد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code