تختی با خصوصیات فراهوشمندی

تخت خواب هوشمند

بهترین راه حل برای داشتن خوابی راحت

با توجه به اینکه حداقل یک سوم از طول زندگی خود را در خواب سپری می کنیم, مسلما انتخاب تخت خواب مناسب تاثیر بسزایی در شرایط جسمانی ما خواهد گذاشت. تحرکات و تغییر وضعیتمان در طول خواب مداوم، در جهت ایجاد بهترین پوزیشن و گرم نگه داشتن بدن، خوابی راحتتر و بهتر را برایمان به ارمغان خواهد آورد. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
تحولات فناوری در سالی که گذشت
برترین فناوری های سال ۲۰۱۶

در اینجا با تخت خوابی آشنا خواهید شد که با بهره گیری از تکنولوژی جدیدی در این تختخواب، توانایی تنظیم و تغییر پوزیشن و ایجاد گرمایش در بخشهای مورد نیاز در زمان خوابتان را خواهد داشت.

این تختخواب که Sleep Number نام دارد، در آخرین سری تخت خوابهایش از تکنولوژی SleepIQ استفاده کرده که به کاربران اجازه خواهد داد به خواب خود نظارت داشته و در جهت بهبود آن  توصیه و کمک کند.

تختخواب جدید این شرکت تحت عنوان Sleep Number 360 خصوصیات فراهوشمندی دارد.

در نسخه های پیشین این تختخواب ها کاربران قادر بودند بوسیله یک فرمان گفتاری شریک خروپف کُنشان را آرام و ساکت کنند. گرچه این به خودی خود قابلیت کمی نیست. اما در نسخه های جدید، با کار گذاشتن سنسورهای اضافه هنگامیکه شخص کناریتان خرناس بکشد بخش بالای تشک درجه را تا هفت افزایش داده تا راه های هوایی بینی باز شود. و بدین گونه هم خود شخص قادر به تنفس راحتتر خواهد بود و هم شریک او بدون سلب آرامش می خوابد.

تختخواب جدید با قابلیت گرم کردن بخش پائین پیش از آنکه به رختخواب روید فعال خواهد شد. و به محض ورود به رختخواب پاهایتان را قبل از آن که از سرما یخ بزنید و بلرزید گرم کرده و پس از استراحت شما خودکار خاموش می گردد. اما شما می توانید پس از خاموش شدن هم از گرمای پخش شده در کل رختخواب لذت ببرید. سایر تنظیمات این تختخواب مانند نسخه های پیشین بوده و از طریق اتصال به موبایل با یک اپلیکیشن تنظیم خواهد شد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد