تخفیف استثنایی الی گشت: ۱۰% تخفیف تور هند تا جمعه ۲۶ خرداد ۹۶

۱۰% تخفیف تور هند (دهلی+ آگرا+ جیپور) در الی گشت

هند مامن گنجینه های فرهنگی و تاریخی دنیا، کشوری اسرارآمیز و فریبنده است که یکبار سفر به آن می تواند نوع نگاهتان به زندگی را تغییر دهد. کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که به مانند هند سرشار از جاذبه های شگفت انگیز تاریخی، جذابیت های طبیعی بی نظیر، غذاهای لذیذ و خوش طعم، فرهنگ و آداب و رسوم منحصربفرد و حیات وحش خاص باشد. شهرهای دهلی، آگرا و جیپور را می توان به راحتی  پر طرفدارترین شهرهای این کشور دانست. یکی از تورهای محبوب الی گشت، تور ترکیبی دهلی+ آگرا+ جیپور است که در آن همزمان از این ۳ شهر دیدن می شود و ۱۰ درصد تخفیف دارد. جزییات بیشتر این خبر را در ادامه بخوانید:

تور هند الی گشت

پکیج تور هند الی گشت شامل ۳شب اقامت در دهلی+ ۲ شب اقامت در آگرا و ۲ شب جیپور است که تا تاریخ ۱۶ جون ۲۰۱۷ برابر ۲۶ خرداد قرار است با ۱۰ درصد تخفیف برگزار شود. این تور با پرواز هواپیمای ماهان ایر انجام می شود.

از خدمات تور می توان به بلیط رفت و برگشت پرواز ایرباس ماهان، ویزا، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه و ۳ گشت شامل: ۱- بازدید از منارقطب- دروازه هند- بنای یادبود گاندی- بازدید از محوطه بیرون کاخ ریاست جمهوری- مرکز خرید دهلی. ۲- بازدید از تاج محل، قلعه قرمز در آگرا. ۳- بازدید از قلعه آمبر، جانتار مانتار، کاخ شهر، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان اشاره کرد.

لازم به ذکر است که ۳ روز گشت ویژه همراه با ۳ وعده غذا همراه است. خبر خوب اینکه این تور ویژه فقط تا تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار است پس این آفر ویژه را از دست ندهید.

نمایشگاه باستان شناسی هلند در موزه ملی ۶ ماه دیگر تمدید شد
آیا خبر آتش سوزی در کاخ ورسای حقیقت دارد؟!
داستان این زوج اسکلت در همدان چه بود؟ + تصویر
کشف آثاری از دوره مادها در همدان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code