ورود آقایان به این جزیره ممنوع!

جزیره زنانه در فنلاند

به گزارش خبرگزاری های رسمی، در آینده ای نزدیک در کشور فنلاند  قرار است که جزیره ای خصوصی برای استفاده زنان از سواحل فنلاند به بهره برداری برسد. در این جزیره ورود هیچ مردی آزاد نیست و تنها زنان می توانند به راحتی به تفریح و استراحت بپردازند. الی گشت به دنبال جزئیات این جزیره زنانه در فنلاند رفت تا بیشتر درباره آن بداند، با ما همراه باشید.

جزیره زنانه در فنلاند
مطالب مرتبط:
برگزاری نمایشگاه موزه لوور در تهران
همدان، پایتخت گردشگری آسیایی در سال ۲۰۱۸

همانطور که در بالا اشاره کردیم قرار است در کشور فنلاند، جزیره ای اختصاصی برای زنان این کشور فراهم آورده شود، کریستینا روت، کسی که مبتکر این طرح است، در مورد ایده خود این طور بیان می کند:

ما ضد مرد نیستیم، اما زنان حریم خصوصی خود را می‌خواهند برای همین قرار است به زودی شاهد ایجاد ساحلی اختصاصی به نام SuperShe باشیم.

جزیره زنانه در فنلاند

همچنین او در ادامه صحبت های خود درباره زمان اجرا و بهره برداری از این جزیره زنانه در فنلاند این طور بیان می کند :

ایده ایجاد سواحل و مکانی برای استراحت زنان از مدت‌ها قبل شکل گرفته بود، این یک واقعیت است که خانم ها در سواحل مختلط نمی توانند راحت باشند برای همین ایده ایجاد چنین جزیره ای به ذهن ما خطور کرد. او در ادامه گفت: قرار است این جزیره اختصاصی برای خانم‌ها در کشور فنلاند از ابتدای تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی فعال شود و ورود مردان به این جزیره نیز ممنوع خواهد شد. در این جزیره تمام امکانات رفاهی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده است.

بهره برداری از ساحل اختصاصی برای بانوان در حالی مورد توجه کشورهای غربی قرار گرفت که مدت ها پیش نمونه های مشابه آن در سواحل کشورهای اسلامی به اجرا درآمده است.

جزیره سوپرشه

جمهوری فنلاند، کشوری است که در شمال قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت این کشور هلسینکی نام دارد. کشوری که به دلیل وجود دریاچه های بسیار به عنوان کشور هزار دریاچه هم شناخته می شود. از جمله جاذبه های معروف این کشور می توان به پدیده شفق های قطبی، کلیساهای معروف هلسینکی، تفریحات زمستانی در پیست های مختلف اسکی، دریاچه سایما، بزرگترین دریاچه اروپا  و … اشاره کرد.

جاهای دیدنی گیلان که باید حتما به آن ها سر بزنید
جاهای دیدنی گیلان که باید حتما به آن ها سر بزنید
به پاپوا گینه نو سرزمین قبایل خوش آمدید
به پاپوا گینه نو سرزمین قبایل خوش آمدید
این شهر درختانی با شکل های عجیب و غریب دارد!
این شهر درختانی با شکل های عجیب و غریب دارد!
۱۵ جاذبه برتر آتن که هر گردشگری باید ببیند
۱۵ جاذبه برتر آتن که هر گردشگری باید ببیند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code