بلیط هواپیما

روادید پاکستان برای ایران و ۴۷ کشور دیگر تسهیل شد

دریافت روادید پاکستان

وزارت کشور پاکستان از اجرای برنامه ها و سیاست های جدید جدید این کشور در جهت ارائه آسان تر دریافت روادید پاکستان برای ۴۸ کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران خبر داد. بر اساس گزارش ایرنا، منابع خبری پاکستان روز شنبه به نقل از بیانیه وزارت کشور، در مورد دریافت روادید پاکستان اعلام کردند: سیاست جدید کشور پالکستان مربوط به آسان شدن در دریافت روادید پاکستان به صورت فرودگاهی برای شهروندان ۴۸ کشور از جمله ایران است که از هفته گذشته به اجرا درآمده است. بر این اساس روند دریافت روادید پاکستان برای شهروندان ۴۸ کشور از جمله ایران با ورود به فرودگاه های پاکستان نسبت به قبل آسان تر شده و مدت این نوع از روادید فرودگاهی ۳ ماه می باشد. با الی گشت همراه شوید تا در مورد این خبر بیشتر بخوانیم.

دریافت روادید پاکستان برای 48 کشور آسان شد
مطالب مرتبط:
آشنایی با معروف ترین غذاهای پاکستانی
کامیون هایی در پاکستان که به جینگیل بینگیل شهرت دارند! + تصویر
پاکستان را در ۴ دقیقه تماشا کنید

با نگاهی به فهرست بروز رسانی شده وزارت کشور پاکستان نام کشورهای جمهوری اسلامی ایران، برزیل، آلمان، هند، مالزی، روسیه، ترکیه، چین، سریلانکا، استرالیا و دانمارک برای آسان شدن دریافت روادید پاکستان دیده می شود. از سوی دیگر کشورهای افغانستان، آمریکا و انگلیس مجاز به استفاده از سیاست جدید دریافت روادید پاکستان نخواهند بود. رسانه ها و منابع خبری پاکستانی اعلام کردند: علاوه بر اینکه شهروندان ۴۸ کشور از تسهیل دریافت روادید پاکستان به صورت فرودگاهی و همزمان با ورود به پاکستان بهره مند می شوند، دیپلمات های ۱۲ کشور نیز از امکانات بیشتری در این خصوص برخوردار خواهند بود. عمران خان، نخست وزیر پاکستان با هدف جذب گردشگران خارجی و احیای صنعت گردشگردی این کشور در ماه گذشته مرحله اول صدور روادید فرودگاهی برای شهروندان چند کشور از جمله ترکیه، مالزی و امارات را اعلام نمود.

دریافت روادید پاکستان برای 48 کشور آسان شد

اگرچه اکثر مردم جهان نسبت به کشور پاکستان دیدگاه مناسبی نداشته و تصور آن ها از این کشور وقوع حملات تروریستی و انفجارهای انتحاری می باشد اما ارتش، دولت و دست اندرکاران پاکستان توانسته اند با تامین مناسب امنیت و بهبود شاخص های گردشگری، به موفقیت های قابل توجهی در این صنعت دست پیدا کنند. آسان شدن دریافت روادید پاکستان می تواند موجب افزایش رونق گردشگری این کشور شده زیرا مناظر طبیعی و بناهای تاریخی بسیاری در این کشور وجود داشته که از جمله جاذبه های اصلی گردشگری این کشور در بخش داخلی و خارجی می باشد. بروز برخی ناآرامی ها و اقدامات تروریستی باعث شده تا توسعه صنعت گردشگری این کشور تحت تاثیر قرار داده شود.

دریافت روادید پاکستان برای 48 کشور آسان شد

پاکستان به عنوان کشوری زیبا با مناظری بی ‌نظیر شناخته می شود که طبیعت هر آنچه از هنر داشته را به این کشور هدیه داده است. اکنون پاکستان کشوری است که سال‌ های سیاه ترور، انفجار و وحشت را پشت سر گذاشته و در حال حاضر به امنیت لازم خود رسیده است. عملیات های ضد تروریستی ارتش پاکستان که در سال ۲۰۱۴ آغاز شد نشان داد که اگر اراده مردم و دولت برای مبارزه با تروریسم به وجود بیاید روزهای امن گذشته این کشور دوباره باز خواهند گشت. از سوی دیگر بهبود نسبی شاخص های امنیت در پاکستان پس از عملیات‌ های ضرب عضب و ردالفساد به اندازه ای مورد قبول بود که حتی مورد تحسین گردشگران قرار گرفت. این موضوع تا جایی پیش رفته که وزارت خارجه این کشور آسان شدن دریافت روادید پاکستان برای ۴۸ کشور از جمله ایران را اعلام نمودند.

موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد
موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد
خدمات VIP و خدمات CIP چه هستند؟
خدمات VIP و خدمات CIP چه هستند؟
معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین ۲۰۱۸
معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین ۲۰۱۸
بوئینگ ۳۰ هواپیما به شرکت آسمان فروخت
بوئینگ ۳۰ هواپیما به شرکت آسمان فروخت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code