در بانکوک هتلی به شکل زندان افتتاح شد!

افتتاح هتلی به شکل زندان در بانکوک

در بانکوک هتل خاص و متفاوتی افتتاح شده که شکلی شبیه زندان دارد! جالب است که این هتل طرفداران زیادی هم دارد و خیلی ها در شهر سراغ آن را می گیرند تا چند روزی را در آن اقامت کنند. اگر می خواهید از این هتل بانکوک بیشتر بدانید در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

هتل شبیه زندان در بانکوک
مطالب مرتبط:
معرفی هتل کومو متروپولیتن در بانکوک + تصویر
هتل شانگری لا Shangri – la در بانکوک + تصویر

اولین هتل شبیه زندان در بانکوک افتتاح شده و مدیران آن می گویند که در این مدت توانسته اند مشتریان ثابتی پیدا کنند. اما چه چیزی به این هتل ظاهری شبیه زندان داده است؟ در طراحی داخلی اتاق های این هتل سعی شده تا کاملا حس و حالی شبیه بودن در زندان ایجاد شود! طراحان در دیزاین داخلی، اتاق ها را بسیار تنگ ساخته اند و در آن ها میله های فلزی و تخت های دوطبقه به کار برده اند از طرفی درو دیوارها را هم طوری ساخته اند که کاملا شبیه زندان های فرسوده و قدیمی باشد.

هتلی عجیب در بانکوک

جالب است که در قسمتی از هتل می توانید با قیمت ۲۱ دلار لباس هایی را بخرید که دقیقا شبیه لباس زندایان است و حالا با این لباس در کنار دیواری بایستید و عکس یادگاری بیندازید. امکانات هتل به گونه ای است که حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک استفاده می شود و بعضی از اتاق ها هم آنقدر کوچکند که مساحت آن ها تنها ۷ متر مربع است. زوج تایلندی که ایده ساخت این هتل را به واقعیت تبدیل کردند در ابتدا فکر می کردند که مسافران این هتل فقط یکبار برای تجربه به اینجا می آیند ولی در کمال تعجب شاهد این هستند که برخی از مشتریان به مسافران همیشگی آن ها تبدیل شده اند.

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک، سرزمینی از تفریحات هیجان انگیز
مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک، سرزمینی از تفریحات هیجان انگیز
معرفی فرودگاه سووارنابومی بانکوک
معرفی فرودگاه سووارنابومی بانکوک
نگاهی نزدیک و جزئی به سیام پارک سیتی
نگاهی نزدیک و جزئی به سیام پارک سیتی
بانکوک محبوب ترین مقصد سفر امسال در جهان شد
بانکوک محبوب ترین مقصد سفر امسال در جهان شد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code