راه اندازی دوچرخه سواری برای گردشگران در تایوان

دوچرخه سواری برای گردشگران در تایوان

دفتر گردشگری تایوان می خواهد با همکاری FOX SPORTS گردشگران را ترغیب به دوچرخه سواری در تایوان کند. از آنجایی که مسافران تایوان علاقه زیادی به گشت و گذار در این کشور دارند اداره گردشگری تایوان و FOX SPORTS دست به دست هم دادند تا کمپینی را راه اندازی کنند که گردشگران بتوانند بدون هیچ مشکلی  به راحتی با دوچرخه در این کشور گشت و گذار کنند. دوچرخه سواری در تایوان می تواند گزینه جذابی باشد این طور نیست؟ در ادامه این خبر الی گشت را همراهی کنید.

تایوان و دوچرخه سواری
مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه تائویوان تایوان
راهنمای سفر به تایوان

FOX SPORTS طی قراردادی به مدت ۴ سال شریک رسانه ای اداره گردشگری تایوان شده و برای اولین بار  است که یک همچنین کمپین دیجیتالی ای را مدیریت می کند. هدف فاکس اسپرت از این کار این است تا با فعالیت هایی که انجام می دهد دو تا کار را همزمان انجام دهد: اول اینکه مردم را به گردشگری در این کشور تشویق کند و هم اینکه تبلیغ فعالیت های ورزشی ای مثل دوچرخه سواری داشته باشد. شما به عنوان گردشگر هر چیزی که برای دوچرخه سواری در تایوان مورد نیازتان است مثل مسیرهای دوچرخه سواری به زبان انگلیسی، اطلاعات مورد نیاز برای کرایه دوچرخه و همینطور نکات لازم برای این کار را می توانید در مرکز آنلاینی که برای این منظور راه اندازی شده ببینید و بدون سردرگمی و به راحتی از این امکانات و تسهیلات استفاده کنید. مطمئنا دوچرخه سواری در کشور زیبایی مثل تایوان لذت کوله گردی و طبیعت گردی را دوچندان می کند و تجربه هایی ویژه و خاص را در طول سفر برایتان رقم می زند.

دوچرخه سواری در تایوان

برای این دوچرخه سواری نیاز به هر اطلاعاتی که داشته باشید فقط کافیست به وبسایت این مرکز بروید تا به جواب همه سوال هایتان برسید. با رفتن به این وبسایت بیشتر از همه برنامه های تاثیرگذاری را می بینید که فاکس اسپرت از آن ها حمایت می کند. در این وبسایت، دوچرخه سواران معروف تایوان که با دوچرخه سواری انواع و اقسام ماجراجویی ها را در این کشور انجام دادند معرفی شده اند و مهمتر از همه اینکه فیلم ها و ویدئوهایی از این افراد گذاشته شده تا گردشگران هم برای ماجراجویی و دوچرخه سواری در تایوان از این افراد الگو بگیرند. اگر شما هم دوچرخه سواری را دوست دارید و همیشه به دنبال مقاصدی هستید که بشود در آنجا گشت و گذار کرد امروز تایوان هم یکی از همان مقاصد است.

مطمئنا تماشای این فیلم ها حسابی شما را هم هوایی می کند تا سری به تایوان بزنید و با این همه امکاناتی که ارائه شده ماجراجویی متفاوتی را بگذرانید. فقط کافیست کمی مهارت بدنی داشته باشید تا در مسیرهای طولانی دوچرخه سواری کم نیاورید و بتوانید ساعت های زیادی از روز را رکاب بزنید و از این همه طبیعت بکر لذت ببرید. البته پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه راهی تورهای دوچرخه سواری در تایوان شوید مقاصد بکر این سرزمین را بیشتر بشناسید تا دقیقا به همان جایی بروید که طبیعتش مورد علاقه شماست هر چند که تماشای فیلم های سایت می تواند کمک زیادی را در انتخاب مقصد سفرتان کند.

جاذبه های تایوان

برای تجربه متفاوت چین به تایوان بروید این جزیره نیمه استوایی بزرگ کشوری با چشم اندازهای کوهستانی و شهرهای توسعه یافته است. هرچند که شبکه حمل و نقل مناسب، دسترسی راحتی را به پارک های ملی و جاذبه های تاریخی و فرهنگی این کشور فراهم می کند اما از این به بعد با این کمپین برای رفت و آمد در این کشور به گزینه دیگری فکر کنید: دوچرخه سواری. چه گردشگری باشید که برای گذراندن تعطیلات به تایوان می روید و چه توریست و گردشگر حرفه ای باشید این سلبریتی ها می توانند گردشگران و توریستان زیادی را تشویق به دوچرخه سواری در تایوان کنند. کسی که این افراد مشهور را حمایت می کند تا نقاط مختلف تایلند را دوچرخه سواری کنند و فیلم هایشان را در سایت منتشر کنند همین فاکس اسپرت است آن ها مکان های تازه تایوان را کشف می کنند و فیلم آن را در سایت می گذراند تا گردشگران را هر چه بیشتر برای طبیعت گردی در تایوان ترغیب کنند.

سفر به تایوان

به گفته مدیر کل اداره گردشگری تایوان، با این برنامه چه دوچرخه سوار آماتور باشید و چه حرفه ای، تشویق می شوید تا تایوان را با دوچرخه بگردید. اداره گردشگری تایوان به کمک فاکس اسپرت توانسته هیجان ماجراجویی های دوچرخه ای را به همه نشان دهد. این گروه های تاثیر گذار به خاطر وجود فاکس اسپرت به وجود آمده اند چون آن ها بودند که تجارب دوچرخه سواری افراد مشهور را جمع آوری کردند و آن ها را در سایت به همه نشان دادند. البته همکاری با اداره گردشگری تایوان تنها فعالیت فاکس اسپرت نبوده و علاوه بر این آن ها فعالیت های تبلیغاتی گسترده ای را در شبکه های اجتماعی مختلف برای شناساندن این کمپین و وبسایت انجام می دهند تا همه گردشگران به این سایت سر بزنند و با دیدن این همه تبلیغ برای دوچرخه سواری تشویق شوند.

ایم کمپین توسط ۱۸ میلیون فالور پشتیبانی می شود تا اداره گردشگری تایوان بتواند گردشگری در این کشور را هر چه بیشتر تقویت کند. به گفته فاکس اسپرت، تایوان از بهترین مقاصد دنیا برای ماجراجویی های دوچرخه ای است و آن ها از اینکه با اداره گردشگری تایوان در حال تعامل هستند تا جاذبه های تماشایی این کشور را به همه نشان دهند کاملا راضی هستند. فاکس اسپرت با انجام این اقدامات در تلاش است تا خودش را به عنوان مخاطبی پرشور و وفادار که در عین حال فعالیت های خود را بر پایه ورزش پایه ریزی کرده نشان دهد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد