ساخت هتل عجیب به شکل ماموت در ساحل دریاچه بایکال روسیه

هتل ماموت در روسیه

خبرهای گردشگری نشان دهنده ی این است که قرار است در ساحل دریاچه بایکال روسیه، هتلی به شکل ماموت ساخته شود. در هتل ماموت روسیه همه ی جزییات حتی عاج های آن هم ساخته خواهد شد! همراه الی گشت باشید:

ساخت هتل در ساحل دریاچه بایکال
مطالب مرتبط:
کشف شهر مردگان در مصر با ۱۷ هزار مومیایی
لوکس ترین قطار دنیا در ژاپن به راه افتاد

دریاچه ی بایکال هفتمین دریاچه ی بزرگ جهان به طول ۶۰۰ کیلومتر و یکی از عمیق ترین دریاچه های دنیاست که در کشور روسیه و در جنوب سیبری قرار دارد و حیات موجودات آبی آن فوق العاده است. این دریاچه ی زیبا که هر ساله به تنهایی هزاران گردشگر را به دیدن خود می کشاند، قرار است با احداث هتلی در ساحل آن، پر رونق تر از قبل شود.

شهردار منطقه ی بوریاتی روسیه گفته است که قرار است هتل بسیار بزرگ و مرتفعی در ساحل دریاچه بایکال ساخته شود که ارتفاع هر عاج آن، ۱۰۰ متر می شود. هر قسمت از بدن این ماموت برای جایی در نظر گرفته شده است و برای مثال در سر آن، اتاق های کنفرانس هتل طراحی خواهند شد. این هتل در آینده به نماد شهر تبدیل خواهد شد.

دریاچه بایکال

طراح این هتل یک مجسمه ساز روسی است که بر اساس زندگی ماموت ها که در گذشته های بسیار دور در مناطق قطبی روسیه زندگی می کرده اند، طرح خود را ارئه داده است.

دریاچه ی بایکال در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و قدمت ۲۵ میلیون ساله آن، آن را به قدیمی ترین دریاچه جهان تبدیل کرده است.

مدیر کل یونسکو برای کشورهای عضو پیام نوروزی ارسال کرد
برگزاری نمایشگاه “اولین شاهنامه شیشه ای جهان” در مجموعه کاخ سعد آباد
سال نو در گرجستان چه خبر است؟
رشد ۸۳ درصدی درآمد های حاصل از صنعت گردشگری در مصر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code