سال ۲۰۱۸، پاریس بیشترین رشد گردشگری در ۱۰ سال اخیر را دارد

پاریس و رشد گردشگری

پاریس با اقداماتی که انجام داده امیدوار است تا در سال ۲۰۱۸ بتواند رشد چشگیری در زمینه گردشگری در ۱۰ سال اخیر به دست بیاورد. پاریس همیشه تعداد زیادی گردشگر جدید دارد که به این شهر می روند تا گردشگری واقعی را در محبوب ترین شهر جهان تجربه کنند. این شهر با اقداماتی که انجام می دهد سعی می کند همیشه دستاوردهای تازه ای را رو کند تا گردشگرانش سال به سال بیشتر شوند. سال ۲۰۱۷ تعداد گردشگران پاریس به ۲۳ میلیون نفر رسید و مسئولان را امیدوار کرد تا بتوانند در سال ۲۰۱۸ هم این رقم را افزایش دهند و بزرگ ترین دستاورد را بسازنند. یکی از شرکت های توسعه گردشگری فرانسه به اسم Atout France می خواهد رویداد های هیجان انگیزی را به راه بیندازد تا سال ۲۰۱۸ را برای گردشگران سالی لذت بخش و در عین حال هیجان انگیز شود. در ادامه ی این خبرالی گشت را همراهی کنید.

برج ایفل
مطالب مرتبط:
بهترین دانشگاه های پاریس برای تحصیل
بدون لپ تاپ به این کافه های پاریس نروید!

تعدادی از برنامه های منحصربفرد امسال شامل رویدادهای ورزشی بزرگ، برگزاری سالگردهای تاریخی باشکوه، افتتاح هتل های لوکس، برپایی نمایش های فرهنگی و .. است. البته این ها همه آن امکاناتی نیست که قرار است این شرکت برایتان به وجود بیاورد؛ درست کردن شهر نور، پروسعت تر کردن منطقه بازدید، افزایش مسیرهای مستقیم به سمت پاریس و … تعدادی دیگر از این اقدامات  است. حتما می توانید تصور کند که اگر امسال با تور پاریس همراه شوید چه اتفاقات هیجان انگیزی انتظارتان را می کشد، محبوب ترین شهر جهان همیشه به دنبال راه هایی است تا پاریس را خاطره انگیز تر کند و سفری ماندگار را برایتان بسازد. امسال پاریس متحول شده را می بینید؛ دیگر در بیشتر قسمت های شهر وای فای پرسرعت در اختیارتان است. برای تسهیل در مهاجرت راهنمای تور های گردشگری چندین برابر می شوند و با رفتن به مترو، تابلوها و اطلاعیه ها را به چند زبان مختلف می بینید.

جاذبه های پاریس

چه شمایی که هر چند وقت یک بار دلتان هوای پاریس را می کند و چه آن هایی که برای اولین بار است که می خواهند قدم به این شهر رمانتیک بگذارند در هر صورت شهر دستاوردهای جدیدی را برایتان رو می کند که در ادامه شما را با تعدادی از آن ها آشنا می کنیم:

وقایع مهم پاریس در سال ۲۰۱۸

آگوست: هر ۴ سال یک بار در ماه آگوست پاریس جشن باشکوهی را به خود می بیند که درون مایه اش احترام و برابری است. اینطور که برآورد شده آگوست امسال ۱۵ هزار نفر از ۷۰ کشور دنیا به پاریس می روند تا عضوی از این بازی های هیجان انگیز باشند. چه ورزشکار باشید و چه بازدید کننده می توانیددر یکی از ۳۶ رشته ورزشی که در آن ها از امکانات ویژه ای استفاده شده شرکت کنید.

سپتامبر: اگر علاقمند به بازی های گلف آن هم در سطح جهانی هستید سپتامبر پاریس را از دست ندهید. این برای دومین بار است که یکی از مهمترین مسابقات گلف دنیا در قاره اروپا انجام می شود پس این فرصت را روی هوا بزنید و خودتان را به فرانسه برسانید تا شاهد یکی از هیجان انگیزترین بازی های دنیا باشید.

اکتبر: عاشقان ماشین های لوکس یا کلاسیک حتما می دانند که در پاریس هر دو سال یک بار نمایشگاه ماشین برپا می شود. امسال اما این نمایشگاه رنگ و بوی دیگری دارد چون Mondial de l’Automobile می خواهد بیستمین سالگرد افتتاحش را در مراسمی باشکوه جشن بگیرد. اگر تماشای اتومبیل ها را دوست دارید و یا تاجری حرفه ای هستید نمایشگاه از شما استقبال گرمی خواهد کرد.

پاریس

از چه آثار فرهنگی ای رونمایی می شود؟

  • از فوریه تا ژوئن (بهمن تا خرداد) به موزه Marmottan Monet بروید تا با تماشای آثار هنری خلاقانه که در میان آن ها تعداد زیادی شاهکار هنری هست غافلگیر شوید. اگر هنر دوست هستید و امکان سفر به پاریس را دارید به هیچ وجه فرصت بازدید از این نمایشگاه هنری را نادیده نگیرید.
  • پاریس سالن تئاتری به اسم لا اسکالا دارد که قدمتش به سال ۱۸۷۴ برمی گردد. قرار است که در مارس (اسفند) امسال کار مرمت این تئاتر به طور کامل به پایان برسد و دوباره محل برگزاری نمایش های مختلف شود اما این بار یک رستوران با غذاهای خوشمزه هم به آن اضافه شده که می تواند انگیزه خوبی برای شکم گردان شود.
  • شاید برایتان جالب باشد که بدانید شهر موزه های رنگارنگ، یک موزه دیجیتال هنرهای زیبا به اسم L’Atelier des Lumieres هم دارد که مورد مرمت قرار گرفته و آماده حضور هنردوستان است. تا چند ماه دیگر و با فرا رسیدن بهار ۲۰۱۸ می توانید از دو منطقه این موزه به طور کامل دیدن کنید.

 امسال چه رستوران های جدیدی در پاریس افتتاح می شود؟

  • قرار است در هتل جدید Lutetia رستورانی با محیطی متفاوت افتتاح شود که سه سرآشپز معروف آن را می گردانند پس در آنجا انتظار طعم های خوشمزه و متفاوت را داشته باشید.
  • برای تجربه رستوران La Girafe باید کمی بیشتر منتظر بمانید. آشپزی روی پشت بام تجربه هیجان انگیز این رستوران است که باید تا نوامبر (آبان) برای افتتاح آن صبر کنید.
گردشگری در فرانسه

 امسال چه هتل های جدیدی در پاریس افتتاح می شود؟

  • سه سال انتظار بالاخره تمام شد! بهار امسال هتل Lutetia با ۱۸۴ اتاق افتتاح می شود. این هتل امکانات خوب و جدیدی دارد که قرار است آن را تبدیل به یکی از بهترین های شهر کنند.
  • اگر شما هم عاشق هتلی جدید با چشم انداز برج ایفل هستید خبر خوبی برایتان داریم: هتل Brach Paris شما را به آرزویتان می رساند. این هتل لوکس با باغ و استخری که دارد مطمئنا از هتل هایی است که می توان آینده خوبی را برایش تصور کرد.
تخت پادشاهیِ ناپلئون بناپارت نیم میلیون یورو فروخته شد!
تخت پادشاهیِ ناپلئون بناپارت نیم میلیون یورو فروخته شد!
ربات ها هم دارای شخصیت شدند!
ربات ها هم دارای شخصیت شدند!
اشیای موزه تاریخ ارمنستان به موزه ملی ایران رسید
اشیای موزه تاریخ ارمنستان به موزه ملی ایران رسید
سینماهای لاله زار ثبت ملی می شود
سینماهای لاله زار ثبت ملی می شود

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code