لغو ویزای صربستان با ایران

ویزای بین ایران و صربستان لغو شد

صربستان دریافت ویزا برای ایران و هند را لغو کرد و این یعنی ایرانی ها برای سفر به کشور صربستان دیگر نیازی به دریافت ویزا ندارند، در ادامه خبر لغو ویزا، الی گشت را همراهی کنید.

لغو ویزای ایران و صربستان
مطالب مرتبط:
ویزای قطر برای ۸۰ کشور لغو شد
صربستان در انتظار ورود نخستین گروه گردشگران ایرانی

به گفته دفتر مطبوعاتی دولت صربستان از این به بعد مردم ایران و هند برای سفر به این کشور لازم نیست که ویزا بگیرند. این تصمیم در نشست روز گذشته (۲۲ آگوست) دولت صربستان گرفته شد و هدف از آن توسعه گردشگری این کشور و تشویق ایرانی ها و هندی ها برای سفر به صربستان بوده است.

صربستان

با این تصمیم مطمئنا از این به بعد سفر گردشگران ایرانی و هندی و همینطور سرمایه گذاران به این کشور بیشتر می شود. بنا به آمار، گردش سالانه کالا بین هند و صربستان حدود ۱۵۰ میلیون دلار و با ایران حدود ۲۰ میلیون دلار است.  گفتنی است که صربستان کشوری در جنوب شرقی اروپا با جمعیت ۱۰ میلیون نفر است.

راهنمای سفر به بلگراد، صربستان
آیا صربستان برای زندگی مناسب است؟
مناظری از صربستان که حتماً باید آن‌ ها را تماشا کرد+ ویدیو
صربستان مقصد ارزان گردشگری شد
 1. Avatar
  اعظم

  سلام آیا می شود بدون ویزا به صربستان رفت؟واگربخواهیم خانوادگی ۳نفره وبدون توربرویم وبلیط رفت وبرگشت هم بگیریم وشاید یک ماه هم بمونیم وهتل ارزان قیمت هم رزرو بکنیم ودرهزینه هاصرفه جویی بکنیم باید ازچه منبعی بپرسم؟
  ممنونم

 2. Avatar
  حمید

  سلام،
  من ۲۶ مهر از سفر صربستان برگشتم.
  قبل از سفر به سایتهای مختلف سر زدم و مطالب متضادی دیدم. برای روشن شدن ذهن هموظنان این مطلب را می گذارم.
  ویزا نمی خواهد، من قبلا ویزای شینگن داشتم و مامور پلیش فرودگاه بلگراد با ذره بین بارها ویزای شینگن مرا چک کرد ولی دوستم که شنگن نداشت نیز بدون هیچ مشکلی وارد شد.
  چک نکردند که چقدر پول همراهمان است.
  وچر هتل، بلیط برگشت و بیمه مسافرتی ما را هم چک نکردند.
  سفر بی دردسری بود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code