پیدا شدن یک موجود غول پیکر بدبو در سواحل فیلیپین

موجود عجیب سواحل فیلیپین

یک موجود گرد غیر قابل شناسایی اخیرا در سواحل کشور فیلیپین پیدا شده است که برخی از مردم محلی آن را نشانه شوم می دانند و معتقد اتفاق بد در کمین شهرشان است. این لاشه ۶٫۱ متری در آخر هفته و روز یازدهم ماه می امسال توسط دریا به ساحل آورده شد. موجود عجیب سواحل فیلیپین بجز مقدار زیادی از موهای خاکستری شل شده و بوی تند و زننده که از طرف مردم بارها گزارش شده است، موجودی ناشناس فاقد ویژگی های خاص است. برای اطلاع از جزییات بیشتر خبر با الی گشت همراه شوید.

موجود عجیب سواحل فیلیپین

افسانه های محلی

مطالب مرتبط:
باورش سخت است اما این موجودات عجیب بارها دیده شده اند
عجیب ترین حیواناتی که تا به حال در هواپیما دیده شده اند!

در حالی که مردم محلی در ساحل سن آنتونیو دور یکدیگر جمع شده بودند، دو مرد قوی هیکل با کمک طناب این موجود غول پیکر را از آب بیرون کشیدند و همگی به تعجب به بررسی آن پرداختند تا بتوانند حدس بزنند که چه موجودی در مقابلشان قرار دارد. مردم منطقه به خاطر ظاهر گردش نام Globster را برای آن انتخاب کردند. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۷ نیز موجود عجیب سواحل فیلیپین دیده شده بود.

موجود غول پیکر سال ۲۰۱۷ نزدیک به دو تن وزن داشت و موهای بلند و خاکستری سطح بدن او را پوشانده بود. این موجود عظیم الجثه در سواحل جزیره Dinagat در فیلیپین کشف شده بود. لوسی بابی، رئیس علم و حفاظت از موسسه خیریه ای که Orca نام داشت، در آن زمان گفت: “قطعا یک موجود دریایی بسیار متلاشی شده دریایی در مراحل بالای تجزیه است.” اصلی ترین ویژگی هیولا، موهای زیاد و پرپشت آن است، اما یکی از متخصصان اعتقاد دارد که موها احتمالا فیبرهای عضلانی هستند که در معرض فروپاشی قرار گرفته اند. همین مسئله سبب می شود که کار شناسایی موجود عجیب سواحل فیلیپین با مشکل مواجه گردد.

خارج کردن از دریا

در مورد این یافته های اخیر، مقامات دولتی نمونه های بافتی را در یک آزمایشگاه آزمایش کردند. Vox Krusada، مأمور اجرای قانون ماهیگیری که نمونه های بافت را گرفته است، گفت: “در حال حاضر می توان گفت که این یک نهنگ است، اما گونه دقیق آن هنوز ناشناخته مانده است.”

در کشور فیلپین انواع مختلفی از وال ها از جمله وال آبی، نهنگ تیغ باله و نهنگ گوژپشت زندگی می کنند. البته این احتمال نیز وجود دارد که جسد کشف شده متعلق به یک گاو دریایی باشد.

کسانی که از نزدیک شاهد این لاشه غول پیکر و عجیب بودند می گویند بوی بد و متعفن به قدری آزار دهنده بود که تحمل آن غیر ممکن بود و همگی به سرعت از آن دور شده اند. کارکنان منطقه اداره شیلات و منابع آبزی به راحتی موجود عجیب سواحل فیلیپین را به آزمایشگاه منتقل کردند.

لاشه وال
افسانه های محلی

بچه هایی که به این موجود عجیب و غول پیکر نگاه کردند ترسیدند و فریاد می کشیدند که این یک هیولای مرده است. اما برخی از مردم محلی که به افسانه ها باور دارند معتقدند که هیولای پیدا شده در ساحل در واقع نشانه ای از فاجعه طبیعی است که در آینده نزدیک در این منطقه رخ خواهد داد.

وینسنت دلا پینا بدیلو گفت: “علی رغم این که این موجود قبلا هم دیده شده بود و اکثرا می دانستند لاشه متعلق به یک وال مرده است اما بسیاری از آن ها  هنگامی که خبرهای مربوط به موجود عجیب سواحل فیلیپین را شنیدند وحشت کردند.” افسانه های قدیمی می گفتند زمانی که موجودات از عمیق ترین قسمت های اقیانوس شروع به ظاهر شدن می کنند، اتفاق بدی رخ خواهد داد.

لاشه اغلب پستاندارانی که در دریا زندگی می کنند هیچ وقت به ساحل دریا آورده نمی شوند. اما گاهی زلزله هایی درون دریا روی می دهد و امواج مهیبی را درون اقیانوس شکل می دهد که می تواند این اجساد سنگین را به ساحل بیاورد و این گونه موجب هراس مردم شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code