پیشنهاد الی گشت: تخفیف ۲۰ درصدی تور ترکیبی روسیه در تاریخ ۱۱ و ۱۸ خرداد

۲۰% تخفیف تور روسیه (مسکو+ سنت پترزبورگ) با الی گشت

روسیه کشوری است که اگر یکبار به آن سفر کنید حس می کنید تمام اروپا را دیده اید. این کشور پهناور به دلیل قرارگیری در نیم کره ی شمالی، شب های روشنی در فصل تابستان دارد که به این پدیده، شب های سفید روسیه می گویند و همین موضوع جذابیتی چند برابری به این کشور زیبا بخشیده است. روسیه را می توان میکس جالبی از سنت و مدرنیته دانست که در آن آمیزه ای از تمام المان های مدرن در کنار المان های سنتی را می توان پیدا کرد. همه ی این زیبایی ها در کنار هم می تواند انگیزه ی خوبی برای خرید تور ترکیبی روسیه الی گشت در شما ایجاد کند. با جزییات بیشتر این خبر همراه ما باشید:

تور ترکیبی روسیه
مطالب مرتبط:
آفر ویژه الی گشت: ۱۰% تخفیف تورهای مالزی تا تاریخ ۲۸ خرداد
اهدای لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان به الی گشت

تور ترکیبی روسیه الی گشت شامل ۳ شب اقامت در مسکو+ ۴ شب سنت پترزبورگ  و بالعکس است که در تاریخ ۱ و ۸ جون مصادف با ۱۱ و ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ با ۲۰% تخفیف برگزار می شود. این تور با پرواز تابان انجام می شود.

از خدمات این تور می توان به ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بلیط رفت و برگشت تابان ایر به مسکو و سنت پترزبورگ، پرواز داخلی (مسکو-سنت پترزبورگ یا بالعکس)، ویزای روسیه، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ۵ روز گشت با وعده غذا و بیمه مسافرتی اشاره کرد.

گشت های مسکو شامل: گشت اول: بازدید از میدان سرخ- نمای بیرونی کلیسای سنت باسیل- مقبره لنین- یک ساعت و نیم بازدید از محوطه کاخ کرملین با ورود به کلیساها- مقبره سرباز گمنام و باغ الکساندر با ناهار-  گشت دوم: بازدید از پارک پیروزی، خیابان آربات- تپه گنجشک- کلیسای مسیح منجی و مترو مسکو با ناهار

گشت های سنت پترزبورگ شامل: گشت سوم: بازدید از کلیسای کازان- خیابان نفسکی- نمای بیرونی جزیره واسیلی و کلیسای اسحاق با ناهار

گشت چهارم: بازدید از موزه هرمیتاژ و فروشگاه صنایع دستی با ناهار. گشت پنجم: بازدید از پارک فواره های قصر پترهوف و ساحل خلیج فنلاند با ناهار.

این تور فقط در تاریخ های ۱ و ۸ جون مصادف با ۱۱ و ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ دارای ۲۰ درصد تخفیف است.

غذای محلی قروت به ثبت ملی رسید
غذای محلی قروت به ثبت ملی رسید
اسرار جمجمه هیولای دریایی، ۶۰ سال پس از کشف آن فاش شد
اسرار جمجمه هیولای دریایی، ۶۰ سال پس از کشف آن فاش شد
ناامیدی از پیدا شدن اموال غارت شده کاخ شمس پهلوی
ناامیدی از پیدا شدن اموال غارت شده کاخ شمس پهلوی
آیا پرداخت ارز مسافرتی متوقف می شود؟
آیا پرداخت ارز مسافرتی متوقف می شود؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code