بلیط هواپیما

آفر ویژه الی گشت: ۱۰% تخفیف تورهای مالزی تا تاریخ ۲۸ خرداد

۱۰% تخفیف تور مالزی (کوالالامپور) با الی گشت

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری پر طرفدار در قاره ی آسیا است. از کارهایی که می توانید در این شهر پر هیاهو و دوست داشتنی انجام دهید، بازدید از برج های مشهور پتروناس، بازدید از مساجد دیدنی، غارهای مذهبی و بسیار قابل توجه از جمله غار باتو، معماری های خیره کننده، امتحان انواع متنوع غذاهای شگفت انگیز و بازدید از حیات وحش بی نهایت بکر و زیبای آن است. اگر قصد سفر به یکی از جاهای خوب جنوب شرقی آسیا را دارید می توانید تور مالزی الی گشت را که شامل ۲۲ تور مجزای تور کوالالامپور و پکیج تور کوالالامپور (کوالالامپور+سنگاپور) است، انتخاب کنید که هر دوی این تورها با ۱۰ درصد تخفیف ویژه ارائه می شوند. با جزییات بیشتر این خبر همراه ما باشید:

تور مالزی الی گشت
مطالب مرتبط:
الی گشت، برند محبوب مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۵
الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد

تور کوالالامپور الی گشت به مدت ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود که تا تاریخ ۱۸ جون ۲۰۱۷ مصادف با ۲۸ خرداد قرار است با ۱۰% تخفیف ارائه شود. این تور با پرواز ماهان ایر انجام می شود.

از خدمات این تور می توان به بلیط رفت و برگشت پرواز ماهان ایر، ترانسفر فرودگاهی، ۷ شب اقامت در هتل، صبحانه، گشت نیمروز همراه با ناهار و یک گشت بازدید از شهر الکترونیکی پوتراجایا، سیم کارت همراه، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان اشاره کرد.

تور ترکیبی کوالالامپور+سنگاپور الی گشت به صورت ۴ شب کوالالامپور و ۳ شب سنگاپور برگزار می شود که این تور هم تا تاریخ ۱۸ جون ۲۰۱۷ مصادف با ۲۸ خرداد قرار است با ۱۰% تخفیف ارائه شود. این تور با پرواز ماهان ایر انجام می شود.

از خدمات این تور می توان به بلیط رفت و برگشت ماهان ایر به کوالالامپور، صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر بین شهری، سیم کارت همراه، ویزای سنگاپور، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، ۷ شب اقامت در هتل، گشت نیم روز شهری در کوالالامپور با ناهار و گشت نیمروز شهری در سنگاپور اشاره کرد.

خبر خوب اینکه فقط تا تاریخ ۱۸ جون برابر با ۲۸ خرداد می تواند از تخفیف ۱۰ درصدی ای که به این تور تعلق گرفته استفاده کنید. این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید.

لغو سفر خارجی جریمه دارد!
لغو سفر خارجی جریمه دارد!
نقش جهان، قدیمی ترین میدان چوگان دنیا
نقش جهان، قدیمی ترین میدان چوگان دنیا
با این عینک های مجازی، گمشده تان را پیدا کنید!
با این عینک های مجازی، گمشده تان را پیدا کنید!
ثبت موقت خیابان ولیعصر در سازمان جهانی یونسکو
ثبت موقت خیابان ولیعصر در سازمان جهانی یونسکو