پیشنهاد فوق العاده سفیر چین برای گردشگری ایران

پیشنهاد سفیر چین به ایران

در سال های اخیر، ایران به یکی از اصلی ترین مقصدهای گردشگری چینی ها تبدیل شده است که این موضوع باعث پیشرفت صنعت گردشگری ایران می شود. در دیداری که خانم احمدپور رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سفیر چین داشت، این مسئله بررسی شد. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

پیشنهاد سفیر چین به ایران
مطالب مرتبط:
اعتراض توریست ها به تعطیلی آخر هفته بازار تبریز
یزد، تنها شهر جهانی ایران هتل ۵ ستاره ندارد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ خانم احمدی پور مدتی قبل با سفیر کشور چین در تهران دیدار کرد و در این باره گفت: از سال ۲۰۱۱، مردم و گردشگران چینی، ایران را به عنوان یکی از مقصدهای خود انتخاب کرده اند و با این اوصاف، امیدواریم که این روابط بیشتر شود و ایران به بازار گردشگری چین تبدیل شود.

آقای پنانگ سن سفیر چین در این باره گفت: مردم کشور ما آشنایی های اولیه ای با شهرهای تاریخی ایران مثل اصفهان و شیراز دارند. ساخت سریال و فیلم از شهرهای دیگر ایران مثل یزد، می تواند بیشتر مردم چین را با ایران آشنا کند. پارسال، رشد ۱۶ درصدی سفر از چین به ایران را داشته ایم طوری که ۱۰۰ هزار ویزا در چین به مقصد ایران صادر شده است.

سفیر چین

خانم احمدی پور هم گفت ایران ظرفیت های بالایی در گردشگری سلامت دارد و می تواند به یک قطب پزشکی در خاورمیانه تبدیل شود و کشور چین می تواند ایران را به عنوان یکی از مقصدهای اصلی گردشگری سلامت خود انتخاب کند.

کتاب مفتاح الفلاح در مجموعه نیاوران به نمایش درآمد
دریاچه اوان الموت، جاذبه ای شگفت انگیز در قزوین
شور و هیجان در تئاترهای شهر تهران
معرفی برخی از جاذبه های گردشگری شهرستان چالوس

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code