خود را از دیگر شرکت های تبلیغاتی متمایز کنید!

شرکت بازاریابی اینترنتی خود را ارتقاء دهید

برای رقابت در این عرصه و جذب مشتریان جدید شاید نیاز باشد استراتژی های خود را تغییر دهید. اگر شما هم تازه به بازار وارد شده اید و نمی دانید از چه برندی استفاده کنید یا راه و روش های دیده شدن در این بازار رقابتی را نمی دانید، با الی گشت همراه باشید تا این استراتژی ها را به بهترین نحو دنبال کنید.

شرکت تبلیغاتی

بازاریابی محتوا الویت دارد

مطالب مرتبط:
بازاریابی محتوا در سال ۲۰۲۰ چگونه خواهد بود؟
با چه ابزارهایی بازاریابی محتوا را توسعه دهیم؟

راهی که ما می توانیم پیشنهاد کنیم برای محبوبیت بیشتر، این است که با دور زدن عناوینی که این شرکت ها بطور معمول استفاده می کنند، بتوانیم بهترین و مناسب ترین محتوا را برای جذب مشتریان خاص، پیاده سازی کنیم.

باید اول بازار خود را بشناسید و مخاطبانی را که می‌توانند مشتری شما شوند، تشخیص دهید. به رقبای خود نگاه کنید و از شکست‌ها و موفقیت‌های آن‌ها درس بگیرید. فکر کنید چه چیزی می‌توانید به مشتریانتان نشان دهید که جای دیگری نمی‌توانند پیدا کنند.

یکی از بهترین روش‌های موفقیت در بازاریابی محتوا برای شرکت‌های تازه تأسیس، استفاده از نیچ مارکتینگ یا بازاریابی منحصربه‌فرد است. در این روش شما با تکنیک‌های بازاریابی هوشمند و شناسایی نیازها و خواست‌های مشتریان، به‌طور هدفمند خدماتی تولید می‌کنید که قبلاً کسی به آن‌ها نپرداخته است.

سعی کنید خودتان را به صنعتی خاص تبدیل کنید که شما را در بازار متفاوت می‌کند. می‌توانید سمت‌وسو و محتوایی انتخاب کنید که دیگران در آن شکست‌ خورده‌اند. اگر این روش موفقیت‌آمیز نبود و متوجه شدید شما هم ناچارید همان محتوایی را تولید کنید که سایر رقبا از آن استفاده می‌کنند، سعی کنید بر یکی دو ناحیه که می‌توانید برتر از دیگران باشید متمرکز شوید. این استراتژی باید در محتوایی که در دست انتشار دارید منعکس شود.

به انتشار مقالات و فیلم‌هایی که شرکت‌های دیگر هم به آن دسترسی دارند، اکتفا نکنید. از محتوایی خاص استفاده کنید که مخصوص باشد و شما را از رقیبانتان متمایز کند. هنگامی‌که موفق شدید عناوینی بیابید که روی آن‌ها کار کنید، ادامه‌ی این مقاله به شما کمک می‌کند که روی این عناوین چطور سرمایه‌گذاری کنید تا شما را به موفقیت برساند.

شرکت تبلیغاتی

از محتوای تعاملی استفاده کنید

محتوای تعاملی روندی است که بسیار موفق‌تر از محتوای استاتیک عمل می‌کند. محتوای تعاملی شامل تست‌ها و آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها، محاسبات، بازدیدها، اینفوگرافیک تعاملی و هر چیزی است که مخاطبان را به فعالیت متقابل وادارد؛ یعنی او را درگیر یادگیری یا اظهارنظر در مورد پست‌های تصویری، ویدیویی و متنی شما کند. یکی از دلایل محبوبیت ویدیوهای لایو (پخش زنده)، این است که مخاطب هم‌زمان با دیدن برنامه فرصت دارد سؤالات خود را مطرح و بلافاصله پاسخ مناسب را دریافت کند.

علت اینکه مردم پیتزای آنلاین سفارش می‌دهند و همراه آن فرم نظرسنجی را پر می‌کنند نیز همین است. مردم عاشق شرکت کردن در برنامه‌ها هستند و بدشان نمی‌آید وقتی در پرسش و پاسخ حضور می‌یابندT کمی هم تفریح کنند. بسیاری از مواقع برایشان زیاد مهم نیست حرفی که می‌زنند عینیت داشته باشد یا نه. منظور این نیست که شما هم به‌طور متقابل خدمات غیر واقعی و بدلی به آن‌ها ارائه کنید! قطعاً شما می‌خواهید محتوای تعامل با اعتبار و ارزشمند عرضه کنید. فقط سعی کنید مردم را در اطلاعات و فعالیت‌های خود سهیم کنید.

خودتان قیمت‌گذاری کنید

اگر همه‌ی راه‌های قبلی را امتحان کردید و هیچ‌کدام موفقیت‌آمیز نبود، می‌توانید از قیمت‌گذاری به‌عنوان وجه تمایز و برتری خود نسبت به رقیبان استفاده کنید. حالا باید بررسی کنید که رقیبانتان چه خدماتی و به چه قیمتی ارائه می‌دهند. قیمت پیشنهادی شما نباید لزوماً خیلی پایین‌تر باشد، مهم این است که متفاوت باشید. مثلاً می‌توانید مجموعه‌ای از چندین کالای خدماتی که افراد معمولاً آن‌ها را باهم استفاده می‌کنند، در یک بسته خدماتی جمع‌آوری و با اندکی نرخ تخفیف عرضه کنید.

می‌توانید اعلام کنید در صورت عدم رضایت مشتریان وجه آن‌ها را بازمی‌گردانید؛ یا اینکه قیمت‌ها را به‌طور شفاف در وب‌سایت خود و رسانه‌های اجتماعی اعلام کنید. هر روشی که متفاوت با روال‌های رایج بازار رقابتی باشد، در دیده شدن شما مؤثر است.

مراقب به مشت و لگدهای کارمندانتان باشد!
مراقب به مشت و لگدهای کارمندانتان باشد!
چراغ های روشن مدیریتی با مرور زندگی سالوادور دالی نقاش
چراغ های روشن مدیریتی با مرور زندگی سالوادور دالی نقاش
برای کارمندان کسل خود چه برنامه ای دارید؟
برای کارمندان کسل خود چه برنامه ای دارید؟
ارتقای روابط گردشگری ایران و کره جنوبی
ارتقای روابط گردشگری ایران و کره جنوبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code