شغل خود را در ابزار جدید گوگل پیدا کنید

با ابزار جدید جستجوی مشاغل گوگل آشنا شوید

گوگل از جمله شرکت‌هایی است که سرویس‌ها و خدمات زیادی به‌طور رایگان در اختیار کاربران خود در سراسر جهان قرار می‌دهد. این کمپانی با گذشت زمان دامنه‌ی خدمات خود را بسیار گسترده کرده است. حال این شرکت سرویس جدیدی توسعه داده که می‌تواند نظر جویندگان کار را به خود جلب کند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

جستجوی مشاغل گوگل
مطالب مرتبط:
قابلیت جدید ردیابی لحظه ای در گوگل مپز
با ابزار جدید گوگل مثل حرفه ای ها نقاشی کنید

شرکت گوگل در مراسم Google I/O امسال از ابزار جدید جستجوی مشاغل خود رونمایی کرد. با استفاده از این سرویس می‌توانید بدون مراجعه به موتورهای جستجوی مخصوص مشاغل که در سراسر وب گسترده شده‌اند، عناوین شغلی مورد نظر خود را بیابید. این ابزار لیست مشاغل را از طریق برخی سرویس‌های بزرگ در این حوزه استخراج می‌کند و آن را در یک مکان میزبانی‌شده توسط گوگل قرار می‌دهد. علاوه بر این، نوتیفیکیشن‌هایی برای مشاغل جستجو شده توسط افراد ارائه می‌شود. این ابزار از همین حالا در دسترس کاربران قرار گرفته است.

برای استفاده از ابزار مورد بحث، در گوگل عبارتی مثل Android Enginner Jobs را جستجو کنید. در مرحله بعد، گوگل بخش اختصاصی برای نتایج یافت شده را به نمایش درمی‌آورد. برای توضیحات بیشتر، یک لینک برای هر آیتم در لیست نتایج در نظر گرفته شده است. پس از مشاهده نتایج جستجو، می‌توانید فیلترهایی بر اساس تاریخ، سطح، موقعیت مکانی، نوع شرکت، کارکنان و … تعیین کنید.

جستجوی مشاغل گوگل

لیست نتایج یافت شده با ابزار جستجوی شغل در گوگل از طریق وب‌سایت‌هایی مثل لینکدین، مانستر، وی‌آپ، گلس دور، کریر بیلدر و فیسبوک به دست می‌آید. در این وب‌سایت‌ها شما می‌توانید لیست کامل مشاغل و سطح تجربه‌ی مورد نیاز برای هر شغل را در کنار اطلاعات کامل مربوط به آن شغل و شرکت درخواست‌کننده، مشاهده کنید. در ابزار جدید گوگل امکان تنظیم هشدار برای برخی از مشاغل خاص جستجو شده وجود دارد. علاوه بر این حتی می‌توانید از زمان فعال شدن شغل مورد نظرتان در بازارهای منتخب آگاه شوید.

یک بار دیگر باید اشاره کنیم که ابزار جدید گوگل به‌صورت یک اپلیکیشن مخصوص و یا یک صفحه‌ی جداگانه ارائه نشده است و برای استفاده از آن می‌توانید از موتور جستجوی اصلی گوگل بهره ببرید. نتایج بخش مشاغل برای کاربران دسکتاپ و نیز دستگاه‌های موبایل بهینه‌سازی شده است.

چراغ های روشن مدیریتی با مرور زندگی سالوادور دالی نقاش
۱۰ ویژگی یک کارشناس فروش خدمات مسافرتی
حسابداری، در آژانس های مسافرتی؛ ایجاد واحد حسابرسی داخلی
راه حل هایی برای بالا بردن روحیه در محل کار

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code