اتاوا، ارزانترین شهر کانادا در حین پایتخت بودنش!

اتاوا پایتخت کانادا

پایتخت ملی کانادا و چهارمین شهر بزرگ آن اتاوا Ottawa است که در شرق انتاریو قرار گرفته و شهر کبک نزدیک به آن در طرف دیگر رودخانه واقع شده است. اتاوا پایتخت کانادا ، با آب و هوا و خیابان های تمیز و بناهای شاخصی مانند ساختمان پارلمان هیل و موزه های ملی زیادی که دارد میزبان گردشگران زیادی است و جزو سردترین پایتخت های جهان می باشد.

بهترین جشن روز ملی کانادا در شهر اتاوا پایتخت کانادا برگزار می شود، که در آن می توانید با فرهنگ مردم این شهر آشنا شوید. جشنواره پوتین اتاوا، یک غذای فست فودی محلی با چنین اسم عجیبی هر ساله همه مردم مشتاق را دور هم جمع می کند. با این حال به راحتی غذاهای فست فودی را در این شهر پیدا می کنید.

جشنواره گل لاله پر از رنگ و عطر گل های لاله در ماه می برگزار می شود. این شهر پر از میراث یونسکو است به عنوان مثال کانال رایدو که در قرن ۱۹ ام ساخته شده است، از مرکز شهر عبور کرده و بخشی از آن در زمستان های سرد این شهر تبدیل به پیست اسکیت بر روی یخ می شود. آبشار معروف این رودخانه در زمستان با یخ زدن سطح آب منظره زیبایی به وجود می آورد.

موزه های مطرح شهر مانند موزه جنگ، گالری ملی کانادا با آن مجسمه عنکبوتی غول پیکرش در روبروی ساختمان موزه، موزه کشاورزی، موزه طبیعت و بسیاری دیگر را در این ویدیو خواهید دید. جنگل های بارانی اتاوا شما را در روزهای آفتابی، برای پیاده روی فرا می خواند. اگر دوست دارید که بدانید اتاوا پایتخت کشور کانادا چه شهری است و چه جاذبه هایی دارد حتما ویدئو زیر را در مجله الی گشت ببینید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد