ترکیه در گذر ثانیه‌ها + ویدیو

نگاهی به جاذبه های دیدنی ترکیه

ترکیه یکی از پربازدید ترین کشورهای جهان است که به هر گوشه ای از این کشور زیبا بروید، با دنیایی از نادیده ها رو به رو خواهید شد. صدها هزار ایرانی هم با توجه به جاذبه های فرهنگی و گردشگری هر منطقه، مقصد خودشان را به خوبی انتخاب می کنند.
آب و هوای مدیترانه ای در بعضی از این مناطق ساحلی، لذت سفرتان را دوچندان می کند. گذشته از این، تاریخ غنی ترکیه و فرهنگ این مردمان مهمان نواز، دل کندن از ترکیه را سخت می کند و ممکن است بارها، بار سفرتان را به این کشور دیدنی ببندید. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا با این ویدیو از ترکیه بیشتر ببینیم و بشنویم.

مد و پوشاک ترکی هم در جهان، اسم و رسم خوبی پیدا کرده و به پررنگ تر شدن حضور ایرانیان، کمک شایانی کرده است. مراکز خرید عظیم و رنگارنگ ترکیه و مخصوصا استانبول را به همین سادگی ها نمی توان رها کرد.
قرار گرفتن این کشور در دو قاره‌ی آسیا و اروپا تا حدود زیادی به اهمیت آن افزوده است. وجود معماری‌های ارزشمند و باشکوه، سواحل زیبا، آب‌وهوای عالی در برخی نقاط، طبیعت قابل توجه و فرهنگ‌ عامه‌ی مردم که در کوچه خیابان‌های این کشور حکفرماست، جذابیت دوچندانی به آن بخشیده‌اند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد