استکهلم را تحسین کنید!

نگاهی به جاذبه های استکهلم

استکهلم! همان جایی است که سفر به آن تا همیشه در ذهنتان خواهد ماند. زمانی که حرف از سوئد می شود، همیشه اسم پایتخت آن بر سر زبان هاست که این موضوع چندان هم بی ربط به جاذبه های استکهلم نیست… این حرف به این حقیقت اشاره می کند که استکهلم بی دلیل پایتخت کشور شگفت انگیز سوئد نشده است. چندین و چند دلیل برای این انتخاب وجود دارد. اولین دلیل شاید این باشد که شما طبیعت بسیار زیبا را در کنار زندگی مدرن و بی نظیر امروزی می بینید.

علاوه بر آن شما می توانید زندگی مردمی را که همگی برای کشورشان تلاش می کنند، در این پایتخت به راحتی مشاهده کنید. مردم این شهر همه به تمام اصولی که استکلهم را به یکی از برتری شهرهای جهان تبدیل کرده است، پایبندند. قدم زدن در میان جاذبه های استکهلم یکی از هیجانات سفر به این شهر است. شما می توانید به پارک های فوق العاده شهر بروید و در میان طبیعت سرسبز به گشت و گذار بپردازید. اگر هم که به تاریخ و فرهنگ علاقه دارید، این شهر پر از موزه های متفاوت است که در میان آن ها موزه ای که مربوط به وایکینگ هاست، بسیار توصیه می شود.

این فیلمی که الی گشت از جاذبه های استکهلم و این شهر دیدنی برای شما فراهم کرده را تماشا کنید و حتی اگر نمی خواهید سفری به این شهر داشته باشید، در خیالتان خود را در میان دیدنی های شگفت انگیز آن تصور کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد