بلیط هواپیما

کشف لحظه هایی که فقط در اسکاتلند وجود دارند!

۴ دقیقه در دل جاذبه های اسکاتلند

با سرزمین خارق العاده ی افسانه های اروپایی، اسکاتلند تا به حال چقدر آشنا شده اید؟ اکثر کسانی که این کشور را از نزدیک دیده اند معتقدند که اسکاتلند را هر چقدر هم که بگردید، باز هم نکته ای کشف نکرده و مکانی ندیده برایشان باقی مانده است. لذت های طبیعی که در هیچ کجای جهان همانند ندارد، باعث شده است که اسکاتلند سرزمینی فوق العاده جذاب برای گردشگران به حساب بیاید.

آیا می دانید منبع الهام بسیاری از خالقان آثار سینمایی و ادبی در جهان، کشور اسکاتلند و طبیعت و فرهنگ پر رمز و رازش است؟ قدم گذاشتن در سرزمین افسانه ای غول ها در اسکاتلند، پوشیدن لباس های سنتی اسکاتلندی در جشن هایی که ساز بادی سنتی مخصوص به این کشور نواخته می شود، غار استافای  جاذبه های گردشگری کشور اسکاتلند با توجه به موقیعت جغرافیایی آن، خاص و زیبا هستند.

جالب است بدانید اسکاتلند دارای حدودا ۸۰۰ جزیره می باشد که تنها نزدیک به ۱۰۰ عدد از آن ها مسکونی هستند و از جاذبه های دیدنی اسکاتلند به شمار می آیند. پایتخت اسکاتلند شهر ادینبرو یا ادینبورگ است اما بزرگترین شهر آن گلاسکو نام دارد. این دو شهر به تنهایی سهم عظیمی از جاذبه های توریستی اسکاتلند دارند. از مهمترین شهرهای اسکاتلند می توان به غیر از دو شهر نام برده شده به: ابردین، داندی، پیزلی، لیوینگستون و همیلتون اشاره کرد. از نظر جغرافیایی، جاذبه های کشور  اسکاتلند همانطور که اشاره شد، بسیار منحصر به فرد  هستند و به دلیل هم جواری این کشور با دریای نروژ، دریای شمال، دریای ایرلند و اقیانوس اطلس، از نظر آب و هوایی نیز بسیار خاص است.که منبع الهام بزرگ ترین گروه های موسیقی های چهان بوده و …. همه ی این ها تنها گوشه ی کوچکی از جاذبه هایی است که در اسکاتلند کشوری که ارزان هم نیست، شما را به سمت آن می کشد.

به اسکاتلند سفر کنید تا با جادوی طبیعت و زیبایی آن که همگی یک جا در این سرزمین با هم جمع شده اند، یکی شوید. با الی گشت همراه باشید تا با هم با این ویدیوی چند دقیقه ای سفری کوتاه به اسکاتلند داشته باشم.

اسکاتلند زیباترین کشور دنیا شد
اسکاتلند زیباترین کشور دنیا شد
قطعا این غار، عجیب ترین پدیده روی زمین‌ است!
قطعا این غار، عجیب ترین پدیده روی زمین‌ است!
اعضا این خانه تسخیر شده یک پرستار بچه می‌خواهند
اعضا این خانه تسخیر شده یک پرستار بچه می‌خواهند
معرفی فرودگاه بین المللی ادینبورگ اسکاتلند
معرفی فرودگاه بین المللی ادینبورگ اسکاتلند