جاذبه های کی‌یف اوکراین از آسمان + ویدئو

جاذبه های کی‌یف اوکراین

اوکراین کشوری بزرگ، وسیع و متنوع است که بیشتر آن ناشناخته باقی مانده است و گردشگران کمتر از آنچه این کشور استحقاقش را دارد از آن بازدید می‌کنند. جاذبه های کی‌یف ، پایتخت این کشور، واقعاً‌ کم نظیر هستند. اوکراین کشوری غنی است که سنت‌های مختلف و مردمی خون گرم و صمیمی دارد. علاوه بر این، تجربیاتی که در سفر به اوکراین می‌توانید به دست آورید را شاید در کمتر کشوری بتوانید داشته باشید.

همانطور که گفته شد، اوکراین کشوری بزرگ و وسیع است. اوکراین در واقع بزرگترین کشور اروپا است. البته اگر روسیه را جزو اروپا به حساب نیاوریم. چراکه تمام خاک روسیه در اروپا نیست. اوکراین تنوع و زیبایی زیادی را در درون مرزهای خود جای داده است و بنابراین طیف وسیعی از جاذبه‌ها و تجربیات پیش روی شما خواهد بود تا از میان آن‌ها انتخاب خود را انجام دهید.

اوکراینی ها اگرچه در برخورد‌های اول میانه چندان خوشی با گردشگران ندارند و به آن‌ها بی اعتماد هستند،‌ ولی میزبان‌هایی میهمان‌نواز هستند. فقط کافیست کمی شناخت نسبت به شما پیدا کنند تا خودشان را نشان دهند تا مطمئن شوید اوکراینی‌ ها یکی از مهمان نوازترین جوامع اروپایی هستند. اگر هم می‌خواهید میهمان نوازی آن ها را بیش از پیش حس کنید، کافیست فقط کمی اوکراینی هم یاد بگیرید و چند کلمه ای با زبان خودشان با آن ها صحبت کنید.

طبیعت اوکراین را با دیدن این ۹ جاذبه فوق العاده لمس کنید!
چطور از فرودگاه کی یف به مرکز شهر برویم؟
بهترین دانشگاه های اوکراین برای تحصیل
معرفی شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code