بلیط هواپیما

جزایر بکر و دوست داشتنی یونان + ویدیو

به کدام جزایر یونان سفر کنیم؟

جزایر بکر و هیجان انگیز یونان، با هر گوشه ای از جهان متفاوت است و شما را به دنیایی ناشناخته از زیبایی ها می کشاند. بهترین مناظر دنیا را هم در یونان می توانید شکار کنید. این کشور با صدها جزیره ی دیدنی و مردمانی با تاریخ و تمدن کهن، گردشگران را از سراسر دنیا به این منطقه می کشاند. پس اگر بدنبال آرامشی بیادماندنی هستید، باید هر چه زودتر، بار سفرتان را به این مقصد رویایی ببندید. پس با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو ی دیدنی را ببینید.

جزایر سانتورینی, میکونوس و جزیره کریت از شناخته شده ترین و دیدنی ترین جزایر یونان هستند. اما جزیره سانتورینی (Santorini) را می‌توان بهترین جزیره یونانی نامید. این مکان جزو آن دست مکان‌هایی است که  حداقل یک بار باید به آن سفر کرد. محبوبیت و البته شهرت این جزیره بیشتر به خاطر مناظر دیدنی، غروب‌های خیره‌کننده، خانه‌های سفیدرنگ و آتشفشان فعال آن است. درحقیقت بیش‌تر بخش‌های این جزیره حاصل فوران آتشفشانی هستند.

جزیره کریت برای عاشقان تاریخ بهترین گزینه است. چراکه می‌توانند مکان‌های تاریخی و باستان‌شناسی بسیاری را کشف کنند. یکی از این مکان‌ها کاخ کنوسوس است که به دوران تمدن مینوآن برمی‌گردد. مقصد بعدی شهر کوچک میکونوس است که برخی آن را با نام چورا (Chora) می‌شناسند، شهر یونانی خیره‌کننده‌ای با خیابان‌های کوچک پرپیچ‌و‌خم و خانه‌هایی با سقف‌های سفیدرنگ است.

به کدام یک از جزایر هاوایی برویم؟
به کدام یک از جزایر هاوایی برویم؟
مناظر کارت پستالی جزایر لوفوتن + ویدیو
مناظر کارت پستالی جزایر لوفوتن + ویدیو
۷ جزیره ای که حتما باید به آن سفر کنید!
۷ جزیره ای که حتما باید به آن سفر کنید!
طبیعت بکر و زیبای جزیره‌ی بورنئو + ویدیو
طبیعت بکر و زیبای جزیره‌ی بورنئو + ویدیو