اولین فرد خارجی که پا به این جزیره گذاشت، کریستف کلمب بود!

جزیره آنتیگوا ، سالم مانده از طوفان ایرما

یکی از ۲ جزیره اصلی که ملیت کارائیب را تشکیل می دهد جزیره آنتیگوا می باشد. دومین جزیره این مجموعه باربودا نام دارد که متاسفانه هنوز در حال ترمیم خود بعد از طوفان ایرما می باشد. جزیره آنتیگوا، برای بسیاری از توریست ها، به خاطر سواحل شنی اش شناخته شده است. در امتداد بندر انگلیسی، نلسونز داکیارد تعمیر شده قرار دارد که دریاسالار هوراسیو نلسون پایه آن را در دهه ۱۷۸۰ بنا کرد. این مجموعه شامل یک تفرجگاه ساحلی و موزه تعمیر کشتی می باشد. مسیرهای پیاده روی در این جزیره شما را به سمت ارتفاعات شیرلی Shirley Heights می کشاند. این ارتفاعات با داشتن نمایی پانورامیک به جزیره زمانی پایگاه دیده بانی ارتش بوده است.

نام محلی جزیره والادی یا وادادلی بوده و مردم آن از صنعت گردشگری زندگی خود را می گذرانند. جالب است بدانید که اولین نفری از افراد غیر بومی و اروپایی که پا به این جزیره گذاشت، کریستف کلمب بود. مناظر زیبا و چشم نواز جزیره به همراه خانه های رنگی و بسیار تمیز شهر های آن و سواحل خلوت از مهم ترین جاذبه های گردشگری این جزیره است.

در طی طوفان تخریب گر ایرما، این جزیره آسیبی ندید و توانست فرودگاه بین المللی خود را به روی گردشگران باز نگه دارد. اکثر هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید جزیره آنتیگوا، از طوفان ایرما و ماریا مصون ماندند. مقاصد های توریستی محبوب این جزیره هنوز پر از مسافران است و شما همچنان می توانید از سواحل شنی و صخره های مرجانی دیدنی این جزیره دیدن کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد