پیدا کردن تکه ای از بهشت در اقیانوس هند + ویدئو

جزیره سریلانکا | Sri Lanka

این کشور جزیره ای در اقیانوس هند در جنوب آسیا قرار گرفته و یک جزیره با آب و هوای گرمسیری است که تاریخ آن به زمان تولد زمین و شکل گیری جزیره آن بر می گردد. سریلانکا مکانی است که اصالت دینی و مذهبی خود را از ابتدای شکل گیری آنها حفظ کرده و زیبایی طبیعی فراوان و چشم اندازهای خیره کننده ای دارد. جزیره سریلانکا جاذبه های متنوعی دارد. اندک مکان هایی در جهان یافت می شود که بتوان در آنها ترکیبی از مناظر خیره کننده، سواحل بی نظیر، میراث فرهنگی فریبنده و تجربه های منحصر به فرد یک منطقه استوایی و گرمسیری را یافت. پایتخت این جزیره، کلمبو (Colombo) بزرگ ‌ترین شهر جزیره سریلانکا می باشد که خود پر از جاذبه های فرهنگی و تاریخی است.
فرض کنید در محدوده ای به اندازه۶۵۶۱۰  کیلومتر، ۸ میراث جهانی یونسکو، ۱۳۳۰ کیلومتر خط ساحلی – که بیشتر آنها ساحلهای بی نظیری برای موج سواری و تفریحات آبی است – ۱۵ پارک ملی نشان دهنده فراوانی حیات وحش، تقریبا ۵۰۰۰۰۰ هکتار املاک چای سبز، ۲۵۰ هکتار باغ گیاه شناسی، ۳۵۰ آبشار ، ۲۵۰۰۰ چشمه آب، با فرهنگی بیش از ۲۵۰۰ سال قبل را یک جا در کنار یکدیگر پیدا کنید! مطمئن باشید از سفر به جزیره سریلانکا پشیمان نخواهید شد.
این جزیره با ابعاد جادویی خود با نام های سرندیب Serendib، تاپروبان Taprobane، مروارید اقیانوس هند و سیلان Ceylon نیز شناخته می شود. جاذبه های گردشگری این کشور قله آدامز، پل تاریخی نه قوس، شهر ساحلی گال، قلعه سیگیریا، پارک ملی مینریا با فیل های عظیم الجثه آن و … می باشند. در ویدئوی زیر، الی گشت تصاویری زیبا از تفریحات انجام شده در جزیره سریلانکا را به نمایش می گذارد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد