حیات وحش فوق‌العاده‌‌ی کلیمانجارو + ویدیو

طبیعت و حیات وحش بی نظیر در کلیمانجارو

شما هم مشتاق طبیعت گردی و حیات وحش هستید، پس یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم. در مرز تانزانیا و کنیا می توانید نمونه ای بی نظیر از حیات وحش را تماشا کنید، جایی که شاید حیواناتی در حال انقراض را ببینید که در دیگر نقاط جهان یافت نمی شود.

یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید در این مناطق تجربه کنید سافاری می باشد، به طوری که با ماشین هایی مجهز و البته یک راهنمای کاربلد راهتان را به میان حیوانات جنگل در پیش می گیرید و باید تا جای ممکن به حیوانات خطرناک و وحشی نزدیک شوید. در ادامه با الی گشت این ویدیو جذاب و دیدنی را می بینیم.

حیات وحش فوق‌العاده‌‌ی کلیمانجارو + ویدیو

حیات وحش فوق‌العاده‌‌ی کلیمانجارو + ویدیو

البته نگران نباشید راهنماهایی که باهاتون هستند به خوبی از شما مراقبت می کنند، ولی حوادثی کوچک هم در گذشته پیش آمده است. معمولا در میان جنگل اقامتگاه هایی وجود دارد که می توانید شب ها را با آرامش در آنها سپری کنید.

زیبایی آفریقا به همین موارد است، که تنها عاشقان دلباخته را به سمت خود می کشاند و البته که آنها بهترین استفاده را از این فرصت می کنند. کلیمانجارو هم از آن دست جاهایی است که دوستدارانش را بدون لحظه ای درنگ به آنجا می کشاند. پس شما هم برای این سفر دور و دراز خودتان را آماده کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code