در اینستاگرام الی گشت چه خبره؟!

مدت کمی نیست که تب اینستاگرام بالا گرفته است و به جز اکانت های شخصی، حالا راه خود را به کسب و کارها هم باز کرده است. اما در این میان خیلی ها شاید برایشان سوال باشد که با وجود این تعداد شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و اینستاگرام دیگر چه نیازی به یک شبکه ی اضافی تر مثل اینستاگرام است. در واقع اینستاگرام یک پل ارتباطی عالی بین کاربران است و الی گشت هم این موضوع را به خوبی می داند و سعی کرده تا با راه اندازی اینستاگرام خود، اطلاعات خیلی مفیدی به کاربران خود بدهد. در ادامه همراه الی گشت باشید تا بیشتر با کانال اینستاگرام الی گشت آشنا شویم و ببینیم در آن چه اتفاقاتی می افتد:

اینستاگرام الی گشت
اینستاگرام، آینده ی بازاریابی رسانه های اجتماعی است و دلیل محبوبیت روز به روز آن، ارائه ی محتوای بصری است که بیننده می تواند خیلی سریع در مقایسه با متن با آن ارتباط برقرار کند.
اما حالا بریم سراغ کانال اینستاگرام الی گشت! ما یعنی ادمین های عزیز در این کانال، تمام تلاششان را می کنند تا بهترین و خاص ترین عکس ها را از مکان ها و جاذبه های گردشگری مختلف در سرتاسر دنیا حتی در جاهایی که شاید تا حالا اسم آن را نشنیده باشید، آماده کنند و در صفحه اینستاگرام بگذارند. در زیر هر عکس هم توضیحات مخصوص داده می شود تا علاوه بر لذت بردن از آن، بتوانید با آن بیشتر آشنا شوید.
در واقع صفحه ی اینستاگرام الی گشت روزانه ۲ بار در ظهر و عصر آپدیت می شود تا شما خوانندگان عزیز، بتوانید مطالب متنوعی را داشته باشید. علاوه بر عکس، عکس نوشته و عکس های اینفوگرافی خاص را هم در پیج اینستاگرام الی گشت می توانید ببینید.
هیجان انگیزترین کلیپ هایی که تا حالا در هیچ جایی ندیدید را فقط در این پیج پیدا کنید.
جدای از این ها، چیزی که پیج اینستاگرام الی گشت را تا این اندازه خاص و پر طرفدار کرده، تبادل نظر هست و این که همه چیز ۲ طرفه هست که به جرات می شود گفت در هیچ پیج دیگری وجود ندارد. ما به انتقادات شما گوش می کنیم و به پیشنهادات شما اهمیت می دهیم. شما هم می تونید پایین هر عکس، از تجربیات خودتون بگید و با ما و بقیه خوانندگان را به اشتراک بگذارید.
راستی جدای از تمام چیزهایی که در بالا گفته شد، از آفرهای ویژه ای که در کانال اینستاگرام الی گشت گذاشته می شود هم نباید غافل شد، اگر دنبال پیشنهادهای خاص و استثنایی برای سفر هستید، دنبال کردن ما در اینستاگرام ایده ی خیلی خوبی است. لینک کانال ما را می توانید در پایین ببینید:

Instagram.com/eligashtco

شرکت الی‌گشت؛ از پیشتازان گردشگری آنلاین در کشور
شرکت الی‌گشت؛ از پیشتازان گردشگری آنلاین در کشور
خاطره ی عجیب یکی از راهنمایان گردشگری الی گشت
خاطره ی عجیب یکی از راهنمایان گردشگری الی گشت
صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد
صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد
ضرورت استفاده از CRM در دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی
ضرورت استفاده از CRM در دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code