دنیای زیر آب در قبرس + ویدیو

غواصی و دیگر تفریحات آبی در قبرس

کسانی که اهل سفر و گردشگری هستند، حتما قبرس، این جزیره ی دوست داشتنی را در لیست سفرهای خود قرار داده اند. می توان این جزیره را بهشتی در دریای مدیترانه خطاب کرد، کشوری پر از زیبایی ها و تفریحات مهیج که خیلی از ایرانی ها را هم به سمت خود کشانده است. این کشور همانطور که می دانید به دو بخش ترکی و یونانی تقسیم شده است. دلایل زیادی برای رفتن به قبرس و داشتن یک سفر خاطره انگیز وجود دارد که یکی از آنها می تواند غواصی در سواحل مدیترانه باشد.

عاشقان سفر به زیر دریا، به دنبال یافتن بهترین سایتهای غواصی، پایشان به قبرس باز شده است، بخصوص آنکه با وجود هوای مطلوب این مناطق، غواصی در تمام طول سال امکان پذیر می باشد. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا این ویدیوی دیدنی از دنیای زیر آب را ببینید.

قبرس مردمانی دست و دلباز و مهمان نواز دارد، که در کنار طبیعتی بکر و چشم نواز بهترین خاطرات را برایتان رقم خواهد زد. شما می توانید از تفریحات آبی دیگری مثل اسکی روی آب، موج سواری و … لذت ببرید. جذابیت های قبرس تنها به طبیعت و دریا خلاصه نمی شود و محدود به فصل خاصی نیست، ۱۲ ماه سال فرصت خوبی برای سفر کردن و کسب تجربه در این کشور زیبا است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد