ذوق دیدن این فیلم از آمستردام را در خود نکشید!

فیلم کوتاهی از دیدنی های آمستردام

یکی از پربازدیدترین شهرهای جهان، آمستردام است که به دلیل جاذبه های فراوانی که دارد، سالانه بیش از ۲۰ میلیون نفر به این شهر سفر می کنند و آن را در لیست آرزوهایشان تیک می زنند. دیدنی های آمستردام موارد گوناگونی را شامل می شوند. از ساختمان های باستانی و موزه ها گرفته تا قایق سواری در رودخانه این شهر، همگی برای شما خاطراتی فراموش نشدنی را رقم خواهند زد. جالب است بدانید که نام آمستردام از رودخانه آن گرفته شده است: ترکیب رودخانه امستل و سدی که روی آن ساخته شده، نام این شهر را ساخته اند.

این شهر که پایتخت کشور هیجان انگیز هلند می باشد، ۱۶۷ کانال آبی دارد که قدمتشان به قرن ۱۷ میلادی باز می گردد. اگر در سفرتان به این شهر دوچرخه ای اجاره کنید، تضمین می کنیم که بیشتر دیدنی های آمستردام را می توانید توسط آن، بازدید کنید. یکی از مواردی که آمستردام را متمایز می کند، مسیرهای دوچرخه سواری هستند که در سراسر شهر قرار گرفته اند. این مسیرها که باعث شده مردم این شهر برای رفت و آمد از دوچرخه استفاده کنند، به پاکی و تمیزی هرچه بیشتر شهر کمک شایانی کرده اند.

یکی دیگر از ویژگی های آمستردام، وجود کافه های بسیار زیادی است که در همه جا، آن ها را مشاهده می کنید. با اینکه شهر، جمعیت کمی دارد، این همه کافه به نوبه خود ویژگی جالبی محسوب می شود. الی گشت در ادامه برایتان فیلم کوتاهی از دیدنی های آمستردام تهیه کرده است. با هم به تماشای این فیلم می نشینیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد