با تماشای این ویدیو، ۴ دقیقه در طبیعت اسلواکی نفس بکشید!

دیدنی های اسلواکی

کشور اسلواکی طبیعت بسیار بخشنده و منحصربفردی دارد. این کشور در اروپای مرکزی قرار دارد و شهر براتیسلاوا پایتخت آن است. دیدنی های اسلواکی بیش از هرچیز طبیعت سرسبز و کوهستانی و قلعه ها و کاخ های قدیمی و باشکوه است. تا پیش از سال ۱۹۹۳، این کشور جزئی از کشور چکسلواکی بود، اما پس از این تاریخ، چکسلواکی سابق به دو جمهوری چک و اسلواکی تقسیم شدند. اسلواکی دارای کوهستان های فراوانی است و در واقع، بخش اعظم مساحت این کشور با رشته کوه های بسکید و کارپات پوشیده شده اند. کوه های تاترا بخشی از کوهستان کارپات هستند و با بیش از ۲۹ قله ی بلندتر از ۲۵۰۰، طبیعتی کوهستانی به این کشور بخشیده اند.

این کشور به دلیل کوهستان های فراوان آب و هوایی خنک و مطبوع دارد و در گرم ترین ماه سال دمایش به ۲۰ درجه می رسد. کوه های سر به فلک کشیده، دشت های سرسبز و گسترده و قلعه های تاریخی از جمله دیدنی های اسلواکی به شمار می رود. اگر به طبیعت گردی و کوهنوردی علاقمندید اسلواکی مقصدی ایده آل برای شما خواهد بود. این کشور ارزان قیمت در سال های اخیر مورد توجه گردشگران قرار گرفته و میلیون ها مسافر برای بازدید از این کشور و دیدنی های اسلواکی به این سرزمین سفر می کنند.

الی گشت ویدئویی کوتاه از طبیعت بخشنده و دیدنی های اسلواکی برای شما آماده کرده که شما را به دیدن آن دعوت می کند. این ویدئو را تماشا کنید و از آرامش بی نظیر کوهستان های اسلواکی لذت ببرید.

براتیسلاوا کجاست؟
چطور از فرودگاه براتیسلاوا اسلواکی به مرکز شهر برویم؟
آشنایی با غذاهای معروف اسلواکی
معرفی جاذبه های گردشگری براتیسلاوا؛ پایتخت زیبای اسلواکی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code