با تماشای این ویدیو، ۴ دقیقه در طبیعت اسلواکی نفس بکشید!

دیدنی های اسلواکی

کشور اسلواکی طبیعت بسیار بخشنده و منحصربفردی دارد. این کشور در اروپای مرکزی قرار دارد و شهر براتیسلاوا پایتخت آن است. دیدنی های اسلواکی بیش از هرچیز طبیعت سرسبز و کوهستانی و قلعه ها و کاخ های قدیمی و باشکوه است. تا پیش از سال ۱۹۹۳، این کشور جزئی از کشور چکسلواکی بود، اما پس از این تاریخ، چکسلواکی سابق به دو جمهوری چک و اسلواکی تقسیم شدند. اسلواکی دارای کوهستان های فراوانی است و در واقع، بخش اعظم مساحت این کشور با رشته کوه های بسکید و کارپات پوشیده شده اند. کوه های تاترا بخشی از کوهستان کارپات هستند و با بیش از ۲۹ قله ی بلندتر از ۲۵۰۰، طبیعتی کوهستانی به این کشور بخشیده اند.

این کشور به دلیل کوهستان های فراوان آب و هوایی خنک و مطبوع دارد و در گرم ترین ماه سال دمایش به ۲۰ درجه می رسد. کوه های سر به فلک کشیده، دشت های سرسبز و گسترده و قلعه های تاریخی از جمله دیدنی های اسلواکی به شمار می رود. اگر به طبیعت گردی و کوهنوردی علاقمندید اسلواکی مقصدی ایده آل برای شما خواهد بود. این کشور ارزان قیمت در سال های اخیر مورد توجه گردشگران قرار گرفته و میلیون ها مسافر برای بازدید از این کشور و دیدنی های اسلواکی به این سرزمین سفر می کنند.

الی گشت ویدئویی کوتاه از طبیعت بخشنده و دیدنی های اسلواکی برای شما آماده کرده که شما را به دیدن آن دعوت می کند. این ویدئو را تماشا کنید و از آرامش بی نظیر کوهستان های اسلواکی لذت ببرید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code