شهری در نزدیکی‌مان که فراتر از تصور است!

فیلمی از دیدنی های ایروان

یکی از کشورهای همسایه ایران که در سال های اخیر گردشگری و جذب توریست در آن بیشتر از پیش شده، کشور ارمنستان است. پایتخت این کشور به نام ایروان، از آن شهرهای دوست داشتنی است که سفر به آن خالی از لطف نیست. این شهر پر از جاذبه های تاریخی و معماری است که چند روز کاملا وقت می خواهد که تمام آن ها را ببینید. دیدنی های ایروان به جاذبه های طبیعی و تاریخی تقسیم می شوند. در فیلم پیش رو، نماهای متفاوتی از ایروان گرفته شده که برخی از جاذبه های آن هم در آن مشخص است. سعی کنید رزرو هتل ارمنستان ایروان خود را در نزدیکی چنین جاذبه هایی در نظر بگیرید.

برای اینکه دیدنی های ایروان را به شما معرفی کنیم، اول از همه به میدان جمهوری می رویم. جایی که یکی از معروف‌ترین بخش های شهر و یکی از شاهکارهای معماری آن محسوب می شود. خانه اپرا، جاذبه دیگری است که در سفرتان به این شهر می توانید ببینید. آبشار کافسچیان را از دست ندهید. در این جاذبه پله های آبشار مانندی وجود دارد که با بالا رفتن از آن، دید بسیار خوبی به شهر خواهید داشت. یکی دیگر از نمونه های بارز از دیدنی های ایروان همان مجسمه مادر ارمنستان است که از بسیاری نقاط شهر، دیده می شود.

این شهر همچنین پر از موزه، گالری و نمایشگاه های هنری و تاریخی است که آثار بی نظیری از هنرمندان ارمنی و جهانی را به نمایش گذاشته است. موزه ساریان، موزه هنرهای معاصر و موزه شهر، نمونه های خوبی از آن ها هستند. در ادامه با الی گشت باشید تا با هم فیلمی که از دیدنی های ایروان و دیگر منظره های این شهر برای شما آماده شده است را، تماشا کنیم.

در ارمنستان از کجا خرید کنیم؟
در ارمنستان از کجا خرید کنیم؟
معرفی مرکز خرید دالما گاردن ایروان
معرفی مرکز خرید دالما گاردن ایروان
دانستنی های ارمنستان برای داشتن سفری لذتبخش
دانستنی های ارمنستان برای داشتن سفری لذتبخش
در ارمنستان هم می شود خوش گذراند
در ارمنستان هم می شود خوش گذراند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code