با دیدن این ویدئو برای سفر به باتومی مصمم می شوید!

 دیدنی های باتومی

این روزها باتومی و گرجستان نامی شناخته شده برای ایرانیان است. گرجستان چند سال پیش اخذ روادید را برای ایرانی ها حذف کرد و اکنون می توان به راحتی و بدون نیاز به ویزا به این کشور زیبا سفر کرد. وقتی در مورد گرجستان صحبت می کنیم نام تفلیس و باتومی به ذهن می آیند. این دو شهر نگین گردشگری گرجستان هستند و سالانه میلیون ها نفر برای تفریح و گردش به این کشور سفر می کنند. باتومی شهری بندری است و در کناره دریای سیاه قرار گرفته است؛ بنابراین برای کسانی که علاقمند به شنا و تفریحات آبی هستند انتخابی ارزان و عالی است.

بندر باتومی دیدنی های بسیاری دارد و در تمام فصول گردشگران برای بازدید از این شهر و تفریح به گرجستان سفر می کنند. رزرو تور باتومی یکی از راحت ترین و بی دردسرترین راه های سفر به این شهر است. از آنجا که باتومی فاصله چندانی با ایران ندارد هم از طریق زمینی و هم از طریق هوایی می توان به این بندر سفر کرد.

گفتیم که باتومی در کنار دریا واقع شده؛ پس جای تعجب نیست که تفریحاتش نیز مرتبط با آب باشد. دولفیناریوم یا پارک دلفین های باتومی یکی از پرطرفدارترین دیدنی های باتومی به شمار می رود. بلوار مشهور باتومی در امتداد ساحل قرار دارد و قدم زدن در آن، به ویژه در طول شب لطف و صفای ویژه ای دارد. تله کابین باتومی، باغ گیاه شناسی باتومی، میدان اروپا، برج الفبا و بنای عشق از جمله جاذبه ها و دیدنی های باتومی به شمار می روند. الی گشت ویدئویی کوتاه از بندر باتومی برایتان تهیه کرده که به اتفاق می بینیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد