شهری که برای شناخت آن باید توکیو را جابجا کنید!

فیلمی جذاب از دیدنی های کیوتو

کشور پیشرفته ژاپن پر از شهرهای جورواجور است که همگی ویژگی های منحصر به فرد دارند. در میان آن ها، یکی از لوکس‌ترین و زیباترین شهرها، کیوتو است. اطراف این شهر را کوه هایی پوشانده است که حس و حالی منحصر به فرد را به شما خواهند داد. دیدنی های کیوتو بسیار زیاد هستند. بخشی از آن ها، جزو باغ های ذن (باغ ژاپنی) می باشند که همیشه در فیلم ها و کارتون های کودکی‌مان دیده ایم. جالب است بدانید که این شهر قبل از آن که توکیو پایتخت شود، برای بیش از ۱۰۰۰ سال، پایتخت ژاپن بوده است.

برای سفر به این شهر، یکی از بهترین فصل ها پاییز است. زمانی که درختان به رنگ های گوناگون در می آیند و حس دلنشینی به شما می دهند. البته بهار نیز، فصلی است که درختان شکوفه می زنند و فضای بسیار زیبایی را به باغ های ژاپنی می دهند. دیدنی های کیوتو علاوه بر باغ ها، بناهای حیرت انگیزی را هم شامل می شوند. قلعه نیجو یکی از آن هاست که در سال ۱۶۰۳ ساخته شده و دارای چندین ساختمان است. بنای مذهبی فوشیمی ایناری هم جاذبه دیگری است که احتمالا عکس آن را زیاد دیده اید. عمارت کلاه فرهنگی که به کینکاکو‌ جی شناخته می شود نیز، از دیدنی های کیوتو محسوب می شود که گردشگران زیادی را به حیرت وا می دارد.

اگر هم می خواهید که آثار هنرمندان ژاپنی را مشاهده کنید، موزه و گالری های زیادی وجود دارد. از جمله آن ها می توان به موزه ملی کیوتو، تالار کنسرت کیوتو و موزه هنرهای ملی اشاره کرد. در این فیلم که الی گشت برای شما آماده کرده است به تماشای بخشی از دیدنی های کیوتو می نشینیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code