سفری ۴ دقیقه ای به شهر جادویی لندن

جاذبه های دیدنی لندن

تا به حال به لندن سفر کرده اید؟ شهر جادویی لندن برای هرکس با هر سلیقه ای جذابیت های منحصربفردی دارد. اگر تا به حال به این شهر تاریخی و در عین حال مدرن سفر نکرده اید اصلا نگران نباشید. الی گشت قرار است شما را به لندن ببرد. می خواهیم با همدیگر سفری ۴ دقیقه ای به شهر تاریخی و شگفت انگیز لندن داشته باشیم و از نزدیک با جاذبه های این شهر آشنا شویم . لندن شهری است که آثار تاریخی و ساختمان های مدرن و بلندمرتبه را یکجا در خود جای داده است.

سفرمان را از تاور بریج یا پل برج شروع می کنیم که یکی از مشهورترین نمادهای شهر لندن است. در خیابان های شلوغ و پرهیاهو گذر می کنیم، لابلای ازدحام مردم لندن عبور می کنیم و شاید گپی کوتاه با آن ها زدیم. از روبروی برج ساعت بیگ بنگ عبور می کنیم. به متروی لندن که قدیمی ترین شبکه حمل و نقل زیرزمینی در جهان است سری می زنیم. در کنار باجه های تلفن عمومی قرمز لندن که به نماد این شهر تبدیل شده اند عکسی یادگاری می گیریم. بعد با هم سری به چرخ هزاره، بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا سری می زنیم. شاید هم وقت داشتیم و سوارش شدیم، و در ارتفاع ۱۳۵ متری چشم انداز بی نظیر شهر لندن را نظاره کردیم.

اما صبر کنید! سفرمان هنوز تمام نشده است. لندن آنقدر جاذبه دارد که چهار دقیقه که هیچ، چهار ماه هم اگر وقت داشته باشیم نمی توانیم همه جایش را بگردیم. نظرتان در مورد قایق رانی در رودخانه تایمز چیست؟ اینکه در طول رودخانه تایمز عبور کنیم و لندن را از این زاویه ببینیم حتما تجربه ای لذتبخش خواهد بود… خب، بهتر است دیگر چیزی نگوییم و سفرمان را شروع کنیم. ۴ دقیقه هرکاری دارید را کنار بگذارید تا با این ویدئوی زیبا به لندن، پایتخت انگلیس سفر کنیم. آماده اید؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد