بلیط هواپیما

با دیدن جزایر کوک، حسابی کوک می شوید!

سواحل جزایر کوک

اگر بگوئیم زیباترین ساحل را تصور کنید چه تصویری به ذهنتان می آید؟ یک ساحل تمیز با شن های سفید و درخشان، با چند ردیف نخل سرسبز در ساحل که در کنار آب های فیروزه ای و نقره فام تصویری دل انگیز را ایجاد می کنند؟! اگر چنین تصویری را در رویایتان مجسم کرده اید پس امروز با ما همراه باشید تا سری به سواحل جزایر کوک بزنیم.  الی گشت می خواهد شما را به سواحلی رویایی ببرد که تا خودتان نبینید باور نمی کنید واقعیت داشته باشند. مجمع الجزایر کوک در جنوب اقیانوس آرام قرار گرفته و شامل ۱۵ جزیره و ۲ آب سنگ است و گفته می شود که این جزایر از فعالیت های آتشفشانی به وجود آمده اند.

در جزایر کوک طبیعت بسیار بخشنده و دست و دلباز است: سواحل جزایر کوک آنقدر زیبا و خیره کننده هستند که آدم تا به چشم خودش نبیند باور نمی کند که واقعی باشند. آبی دریا آنقدر شفاف و زلال است که نمی توان در برابر آن مقاومت کرد و تنی به آب نزد و آسمان آنقدر آبی و خوشرنگ است که انگار این ساحل تکه ای از یک نقاشی خوشرنگ و هنرمندانه است.  با سفر به این جزایر می توانید در کلبه های ساحلی اقامت کنید و از چشم انداز زیبای دریا و ساحل لذت ببرید. این سواحل به دلیل دور بودن و قرارگیری در اقیانوس آرام به نسبت کشورهای ساحلی دیگر خلوت تر است و می توانید آرامش بی نظیری را در این سواحل تجربه کنید.

زیبایی های طبیعی این جزایر آنقدر منحصربفرد است که گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به اقیانوس آرام و این جزایر سفر می کنند تا در سواحل دل انگیز و بکر کوک تفریح و استراحت کنند. به همین دلیل جای تعجب نیست که صنعت توریسم و گردشگری یکی از اصلی ترین پایه های اقتصادی این کشور باشد. الی گشت شما را به دیدن جاذبه های جزایر کوک دعوت می کند. خودتان ببینید و لذت ببرید.

.

در این ویدیو با سرزمین ماشین های کلاسیک آشنا شوید!
در این ویدیو با سرزمین ماشین های کلاسیک آشنا شوید!
معرفی بهترین مسیرهای طبیعت گردی در قبرس
معرفی بهترین مسیرهای طبیعت گردی در قبرس
اینجا آخر دنیاست!
اینجا آخر دنیاست!
جالب ترین تجربه های سافاری در دنیا
جالب ترین تجربه های سافاری در دنیا