اگر مشکل قلبی دارید به این سواحل نروید!

سواحل ریویرا مایا در مکزیک

ریویرا مایا (Riviera Maya)، یکی از بزرگترین بخش‌های گردشگری مکزیک و بهشتی واقعی برای تعطیلات گردشگران است که به علت نزدیک بودن به خط استوا، آب و هوای این شهر غیرقابل پیش‌بینی است. این منطقه برای سفرهای خانوادگی بهترین گزینه است. ساحل بی‌نظیر، پارک‌های طبیعی و سایت‌های باستانی برای کشف و گشت و گذار همگی در کنار هم باعث می شوند که شما بتوانید سفری دلچسب و خاطره انگیز را تجربه کنید.

در سواحل ریویرا مایا چه کنیم؟

سواحل این منطقه به اندازه می تواند شمارا سرگرم کند که شاید فراموش کنید به دیدن مکان های باستانی آن بروید، از جمله تفریحاتی که می توانید در این سواحل انجام دهید و اوقات خوشی را داشته باشید به همراه خانواده آفتاب گرفتن، بازی کودکان با شن و ماسه، جت اسکی، شنا، بازی با دلفین ها، اسب سواری، قایقرانی و تورهای پیاده روی خواهند بود. که همین موضوع باعث می شود شما ساعت ها در سواحل این ریویرا مایا بمانید، و لذت ببرید. در امتداد ساحل کاراییب، ریویرا مایا قرار گرفته است. برای اقامت هم لازم نیست در هتل های all inclusive گران قیمت بمانید. اقامتگاه های ساحلی زیادی وجود دارند که رو به دریا هستند، و قیمت پایینی هم دارند. میانگین دمای سالانه در این منطقه بین ۲۵ تا ۲۴ درجه سانتی گراد است، از ماه خرداد تا آبان فصل بارانی ریویرا مایا نیز است.

مکزیک به دلایل بسیاری انتخاب محبوبی برای گردشگری است. مکزیک کشور ویرانه‌های بزرگ، فرهنگ، غذا، و به خصوص سواحل است. در واقع دوستداران ساحل معمولا برای سفرهایشان مکزیک را انتخاب می کنند. خطهای ساحلى گسترده آن شامل خلیج مکزیک و دریای کارائیب در شرق و اقیانوس آرام در غرب است. بسته به منطقه‌ای از مکزیک که شما انتخاب کنید، سواحل و آب در اطراف آن متفاوت خواهد بود. چند دقیقه با الی گشت به تماشای سواحل ریویرا مایا در مکزیک بشنید، تا اگر تا به حال این منطقه نرفته اید، حداقل آن را به طور مجازی ببینید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد