بلیط هواپیما

اگر قصد سفر به چین را دارید این فیلم بی نظیر را حتما ببینید!

شهر پر جنب و جوش شانگهای

شهر پر جنب و جوش شانگهای در کشور چین یکی از شهرهایی است که در تاریخ این کشور حائز اهمیت است. این شهر در زمینه های گوناگون از جمله در زمینه فعالیت های اقتصادی، از گذشته تا به امروز مورد توجه بوده و این شهر بندری یکی از مراکز مهم و گذرهای اصلی کشور چین محسوب می شود.

شهر پر جنب و جوش شانگهای بزرگ‌ ترین شهر چین است و بعد از توکیو پایتخت کشور ژاپن دومین شهر بزرگ جهان محسوب می شود. این شهر بندری از مهم‌ ترین بنادر کشور چین است و نقش مهمی در زمینه تجارت و بازرگانی این کشور با سایر نقاط دنیا به عهده داشته است.

شهر پر جنب و جوش شانگهای، شهری بزرگ و پر جمعیت است و در حقیقت این شهر پل ارتباطی بین کشور چین و دنیای خارج است. شهر پر جنب و جوش شانگهای فقط از نظر فعالیت های اقتصادی پرتکاپو نبوده و از لحاظ سیاسی هم شانگهای یک نقش مهم در چین دارد.

این شهر خاستگاه حزب کنونی چین است و پایه های این حزب نخستین بار در این شهر بنیان گذاشته شد. شهر پر جنب و جوش شانگهای لقب جنگل آسمانخراشها را به خود اختصاص داده و همچنین به شهر روشنفکری و کارگری معروف است. شانگهای در ساحل چپ رودخانه هوانگ پو در ناحیه ی جنوبی یانگ‌ تسه واقع شده و با اقیانوس آرام فاصله بسیار کمی دارد. این شهر به زبان چینی معنی اسمش بر فراز دریا است. الی گشت در این ویدیوی بی نظیر شما را به تماشای گوشه هایی از زیبایی های این شهر دعوت می کند.

بهترین هتل های پنج ستاره در شانگهای چین
بهترین هتل های پنج ستاره در شانگهای چین
گشت و گذار در باغ یوآن شانگهای + ویدیو
گشت و گذار در باغ یوآن شانگهای + ویدیو
توصیه هایی برای سفر به شانگهای
توصیه هایی برای سفر به شانگهای
شانگهای و دیدنی های این شهر مدرن
شانگهای و دیدنی های این شهر مدرن