طبیعت نفس گیر یعنی تبت! این فیلم به شما ثابت می کند…

گشتی در دیدنی های تبت

تبت که در گذشته بخشی مستقل بود، از آن دست منطقه هایی در دنیاست که حسابی نفستان را بند خواهد آورد. برای سال ها دیدنی های تبت را می توان جاذبه ای معنوی و چشم گیر دانست که در آسیا جا خوش کرده است. بناهای تاریخی بسیار باشکوه، صخره های بلند و هیجان انگیز و هر چیزی که فکرش را بکنید در این جا به گونه ای است که در هیچ نقطه دیگری آن را یافت نخواهید کرد. هر فصلی از تبت ویژگی های شگت انگیز خودش را دارد و منحصر به فرد است.

اگر عاشق سپیدی برف هستید، زمانی که از دیدنی های تبت در فصل زمستان بازدید می کنید، احتمالا عاشق تر خواهید شد. وقتی روی دشت ها و صخره های این منطقه را برف پوشانده، آنقدر زیبا هستند که دلتان می خواهد در ذهنتان یک عکس از آن بندازید و هر موقع که بخواهید آن را تصور کنید. سپس می توانید طبیعت سبز تبت را ببینید. با تماشای آن شاید یاد کارتون های کودکی تان بیوفتید، جایی که بچه ها در طبیعت زیبا با هم بازی می کردند. در ادامه این فیلم شما را از میان دشت ها و کوه های سرسبز تبت به خانه های کوهستانی می رساند و از آن جا می توانید آسمانی را ببینید که انگار با ستاره‌ها فرش شده است.

مجله الی گشت برایتان این فیلم را از دیدنی های تبت آماده کرده که در آن غرق شوید و رویاپردازی تان را برای سفر به این منطقه شروع کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد