طعم یک سفر لاکچری به سیدنی استرالیا + ویدیو

شگفتی های سیدنی را ببینید و بشناسید

سیدنی استرالیا بزرگترین و پربازدیدترین شهر استرالیاست که با تعداد زیادی پارک و نواحی ساحلی فوق العاده دیدنی احاطه شده است. استرالیا کشوری است با تنوع گسترده ی ملیت ها که وجود بهترین استانداردهای زندگی، مهاجران بسیاری را به این کشور زیبا کشانده است. در هر گوشه ی سیدنی، که گل سرسبد این کشور دیدنی است، میتوانید فرهنگ های گوناگونی را مشاهده کنید.

سیدنی را می توان با وجود پارک های ملی و حفاظت شده ی این بخش از خاک استرالیا و همچنین بکر بودنشان، کلکسیونی از جاذبه های طبیعی دانست. این شهر در جنوب شرقی استرالیای پهناور قرار گرفته و اکنون ۲۱۸ سال از تاسیس آن می گذرد. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو بینظیر از مناظر سیدنی را با هم ببینیم.

همانطور که میدانید این شهر وقایع بزرگ ورزشی را هم برگزار کرده است، که از جمله ی آنها بازی های المپیک تابستانی سال ۲۰۰۰ است و با کمک آن توانست توجهات بسیاری را به سمت خود جذب کند. شما هم اگر بدنبال شهری مدرن با طبیعتی دلنشین هستید، بهترین انتخاب خود را که سفر به استرالیاست، انجام دهید و مطمئن باشید که این شهر، شما را در تمام مدت سفرتان شگفت زده خواهد کرد.

معرفی کامل روش های مهاجرت به استرالیا
معرفی هتل کوراجونگ کانبرا | ۴ ستاره
معرفی چند مورد از بهترین هتل های سیدنی
تصاویری متفاوت از طبیعت استرالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code