تایلندی ترین جایی که می شناسید!

سفری مجازی به مقصدی باشکوه، خلیج تایلند

خلیج تایلند یا همان خلیج سیام، منطقه ای زیبا در شرق بانکوک است که علاوه بر گردشگرانی که بسیار برای دیدن سواحل فیروزه ای رنگش، علاقه نشان می دهند، محل گریزی برای مردم تایلند هم محسوب می شود. این خلیج را می توان یکی از شاخه های کم عمقی دانست که از دریای جنوبی چین نشأت می گیرد. در این جاذبه حس بسیار خوبی خواهید داشت زیرا هر آنچه که یک انسان برای چند روز به یاد ماندنی می خواهد در اینجا وجود دارد: سکوت، زیبایی و ماجراجویی.

مرزهای خلیج تایلند با کمبوجیه، ویتنام و خود تایلند همپوشانی دارد. اگر به طور نسبی بخواهیم عمق این خلیج را مقایسه کنیم، جزو خلیج های کم عمق محسوب می شود و در اطراف آن دیدنی های طبیعی زیادی را خواهید دید. صخره های مرجانی این جاذبه، یکی از زیباترین پدیده های طبیعی هستند که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. این صخره ها، همچنین باعث شده اند که غواصان زیادی جذب این منطقه شوند. آن ها از دیدن زندگی جانوران دریایی در کنار این صخره های بی نظیر، بسیار هیجان زده می شوند.

شما در این فیلم که الی گشت برایتان تهیه کرده، می توانید بخش هایی از این مقصد دوست داشتنی را تماشا کنید. اما باید به شما بگوییم که این ها، فقط بخشی از زیبایی های خلیج تایلند هستند. در بخش گردشگری این خلیج، علاوه بر غواصی، یک تفریح جذاب دیگری هم وجود دارد که به تماشای نهنگ ها معروف است. حالا با هم به دیدن این فیلم از خلیج تایلند می نشینیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد