با این ویدیو عاشق ونیز می شوید!

دیدنی های ونیز

یکی از شهرهای رویایی دنیا که همیشه در ذهنمان آن را تصویرسازی می کنیم، ونیز ایتالیا است. دیدنی های ونیز آنقدر جذاب و چشم گیرند که هرگز دلتان نمی خواهد از آن دل بکنید. تصور کنید که در قایقی نشسته اید و در دمادم غروب در حال گذشتن از میان خانه های تاریخی و باستانی ونیز هستید. نور آفتاب حسی خارق العاده را به شما القا می کند و رویاهایتان در این لحظه برآورده شده اند. این شهر را هرچقدر هم که بگردید، خسته نخواهید شد.

در سفرتان از دیدنی های ونیز بازدید کنید. آن ها شامل مجموعه پگی گوگنهایم، که آثار هنرمندان زیادی را در خود جای داده، میدان و کلیسای سن‌مارکو، از قدیمی ترین فضاهای شهری در اروپا، کاخ دوکاله، شکوه معماری گوتیک، کلیسای سانتا ماریا دی میراکولی، که از دوران نخستین به جای مانده است و بسیاری از جاذبه های دیگر می شوند. قصر دوک هم که در فیلم زیر مشاهده می کنید، یکی از نمونه های بسیاری خوبی است که به سبک گوتیک ونیزی ساخته شده است.

کانال آبی ونیز یکی از بزرگ ترین کانال های دنیا است. وجود همین آب به همراه خانه هایی که در اطراف ساخته شده و به شهر ونیز تبدیل گشته، این شهر را جزو یکی از بهترین مقصدهایتان برای سفر به ایتالیا و شاید تمام اروپا می کند. الی گشت این فیلم را برای شما از دیدنی های ونیز آماده کرده که با دیدن آن، مطمئن باشید که دلتان پر می کشد برای این شهر زیبا! با هم به تماشا بشینیم.

فلورانس ایتالیا، شهری برای هنرنمایی هنرمندان دیوار نگار
گاردا، بزرگ ترین دریاچه ایتالیا
شهرهای کوچک و زیبای ایتالیا که می بایست از آن ها بازدید کنید
۹ جاذبه گردشگری در تورین ایتالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code