بلیط هواپیما

قدمی در فرودگاه شرمتیوو مسکو + ویدیو

نگاهی به فرودگاه شرمتیوو در مسکو

این فرودگاه یک فرودگاه بین‌المللی است که در منطقه‌ی خیمکی روسیه قرار دارد. این فرودگاه از شمال غربی مرکز مسکو ۲۹ کیلومتر فاصله دارد و قطب شرکت هواپیمایی آئروفلوت محسوب می‌شود.شرمتیوو به‌ همراه فرودگاه بین‌المللی دوموده‌دوو و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا جزو سه فرودگاه بزرگ روسیه است. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا نگاهی به داخل این فرودگاه دیدنی داشته باشید.

فرودگاه های کشور روسیه، همچون مترو هایش از نظر رفاه، زیبایی و امکانات، حرف اول را در جهان می زنند. این فرودگاه از چندین پایانه تشکیل شده است که پایانه های a ، b و c در بخش شمالی و پایانه های  d ، e و f در بخش جنوبی قرار گرفته اند. در همه جای این فرودگاه وای فای پر سرعت در دسترس است.

ممکن است شما هم در زمان پرواز با تاخیر های چند ساعته مواجه شده باشید و یا در زمان ترانسفر، مجبور باشید چند ساعتی را در فرودگاه سپری کنید. دقیقا در چنین وضعیتی است که به اهمیت امکانات رفاهی و تفریحی این فرودگاه ها پی خواهید برد، تا بتوانید به دور از خستگی، از زمان های مرده ی خود بهترین استفاده را ببرید. نمونه ی بارز این فرودگاه ها، فرودگاه چانگی سنگاپور است که با فضایی متفاوت و تفریحات متنوع، خاطراتی به یاد ماندنی را برای مسافرانش رقم زده است.

موزه پوشکین در مسکو، غنی ترین موزه ی روسیه و اروپا!
موزه پوشکین در مسکو، غنی ترین موزه ی روسیه و اروپا!
هتل باشکوه Russian Seasons در سوچی
هتل باشکوه Russian Seasons در سوچی
۲۴ ساعت در مسکو
۲۴ ساعت در مسکو
خیابان نوسکی، معروف ترین خیابان روسیه
خیابان نوسکی، معروف ترین خیابان روسیه