شهری که بر فراز ابرها ساخته شده است!

آسمان خراش های دبی

امروزه دبی یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا محسوب می شود! این شهر در همین چند دهه اخیر توانسته به یکی از شهرهای فوق مدرن و لوکس دنیا تبدیل شود. گردشگران خارجی از سرتاسر دنیا برای سپری کردن تعطیلاتی مجلل و لوکس به این شهر سفر می کنند. دیدنی های دبی کم نیست و هرکس با هرقصد و نیتی به این شهر سفر کند دست خالی برنمی گردد. آسمان خراش های دبی که به نماد این شهر تبدیل شده اند چشم اندازی فوق مدرن به این شهر داده اند.

خرید و گشت و گذار در مراکز خرید لوکس و شیک این شهر به جرات یکی از جذابیت های اصلی برای گردشگران است. جشنواره های خرید، رستوران های مجلل، تفریحگاه های متعدد و هتل های فوق لوکس نیز این شهر را به شهری رویایی برای سپری کردن تعطیلات تبدیل کرده اند. اما دبی را باید شهر آسمان خراش های سربه فلک کشیده دانست. برج ها و آسمان خراش های دبی آنقدر شهرت دارند که می توان آن ها را یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب آورد. برج العرب که به نماد شهر دبی تبدیل شده است، برج جهان، برج خلیفه، برج قرن ۲۱ و …این شهر را به شهری بر فراز ابرها تبدیل کرده اند. بسیاری از بلندترین ساختمان های دنیا در دبی قرار دارد. آسمان خراش های دبی با رکوردهای جهانی و ارتفاع باورنکردنی از ابرها عبور می کنند و چشم اندازی فوق العاده ایجاد می کنند.

الی گشت ویدیویی از چشم انداز شهر دبی برای شما آماده کرده و این شهر فوق مدرن را از فراز آسمان خراش های دبی به شما نشان می دهد. با هم به تماشای این ویدیو می نشینیم.

معرفی هتل نیهال پالاس دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل نیهال پالاس دبی | ۴ ستاره
بزرگترین پارک موضوعی جهان در دبی افتتاح می شود
بزرگترین پارک موضوعی جهان در دبی افتتاح می شود
معرفی هتل سامایا دیره دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل سامایا دیره دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل کارلتون داون تاون دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل کارلتون داون تاون دبی | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code