آندورا کجاست؟+ ویدیو

در ویدیو آندورا زیبایی های این کشور را ببینید!

آندورا کشوری کوچک و مسستقل است که بین دو کشور فرانسه و اسپانیا قرار گرفته است. این کشور کوچک که در کوه های پیرنه قرار گرفته است، نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در خود جمعیت دارد. آیا می دانستید کشور آندورا نیروی نظامی ندارد؟ عمده در آمد این کشور ثروتمند از در آمد گردشگری است. همانطور که در ویدیو هم خواهید دید این کشور زیبا پر است از جاذبه های طبیعی و شهری. آیا می دانستید شهر آندورا لاو لا که پایتخت این کشور کوچک هم نیز هست، مرتفع ترین شهر اروپایی به حساب می آید؟

آندورا در واقع سرزمین در  دره‌ها و مناظر کوهستانی است که به خاطر امکانات تفریحی و جاذبه های طبیعی کوهستانیش، امکان حضور ورزشکاران  اسکی باز و دره ‌نوردان شناخته شده ‌است. در تمامی سرتاسر آندورا، روستاها و دهکده‌هایی بسیار زیبا با کلیساها و خانه‌هایی به سبک معماری و ساخت رومی از جاذبه‌های گردشگری آندورا است.

همانطور که بالا تر اشاره کردیم محیط کوهستانی و بارش زیاد برف در مناطق کوهستانی باعث شده تا شرایط حضور برای اسکی بازان در این منطقه برای آنان فراهم شود. کسانی که به ورزش‌های زمستانی علاقه‌مند هستند، بهترین پیست‌های اروپا را می‌توانند در این منطقه بیابند. همچنین به دلیل داشتن مناظر جذاب، چالش‌های صعود به قله و دره‌های وسیع، مکان مناسبی برای پیاده‌روی و لذت بردن از مناظر طبیعی است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم با دیدن ویدیو آندورا ترکیبی از زیبایی های سبز رنگ طبیعت را با معماری مدرن و خاص آندورا با دیده ی خود ببینید.

یک، دو، سه… زنگ شروع جنگ گوجه فرنگی در اسپانیا!
یک، دو، سه… زنگ شروع جنگ گوجه فرنگی در اسپانیا!
بارسلونا و غذاهای خوشمزه اش!
بارسلونا و غذاهای خوشمزه اش!
آشنایی با شهر زاراگوزا در اسپانیا با آب و هوایی مدیترانه ای
آشنایی با شهر زاراگوزا در اسپانیا با آب و هوایی مدیترانه ای
قصر عجیب کازامیلا در بارسلونای اسپانیا
قصر عجیب کازامیلا در بارسلونای اسپانیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code